Seat Cordoba(VW)T-STYLE

Seat Cordoba(VW)T-STYLE

Super Moderator
I koji je na kraju motor u autu?
U drugom pravcu kreni, nije ovaj style za cordobu, moze se to fino srediti ;) nek je sa srecom ;)
 
allroad je napisao(la):
I koji je na kraju motor u autu?
U drugom pravcu kreni, nije ovaj style za cordobu, moze se to fino srediti ;) nek je sa srecom ;)

mozda se tebi kao pojedincu ne svidja al meni je ovo savrsena Cordoba,uostalom auto sredjujem za sebe ne za neke druge,postujem svacije misljenje ali svako necu uvazit,logicno kao i svako,ipak hvala druze.
 
Ti radiš auto sebi pa radi ga kako ti paše, auto je zanmljiv za vidjeti druže neka je sa srećom, Vectra k'o Vectra nije bilo nafake, zar ne. Sretno još jednom, pratiti ću projekat :D
 
Harli_team je napisao(la):
Ti radiš auto sebi pa radi ga kako ti paše, auto je zanmljiv za vidjeti druže neka je sa srećom, Vectra k'o Vectra nije bilo nafake, zar ne. Sretno još jednom, pratiti ću projekat :D
Upravo tako,nije bilo nafake,ali evo sad imam lijepu podlogu,nesto cu uraditi na svoju ruku,jer kako kazes auto radim za sebe,ne za druge,hvala tebi jos jednom pa nekad i da se vidimo na nekom susretu da popijemo nesto.Pozz
 
Član
Sto se mene tice auto je odlican i odlican je za nastavak projekta,malo vece felgice i jos malo spustanja i to je to.Ma glavno je da te slusa dobro i da uzivas u voznji,zelim ti puno predjenih kilometara i praticu nastavak radova :cool:
 
Amer13 je napisao(la):
Sto se mene tice auto je odlican i odlican je za nastavak projekta,malo vece felgice i jos malo spustanja i to je to.Ma glavno je da te slusa dobro i da uzivas u voznji,zelim ti puno predjenih kilometara i praticu nastavak radova :cool:

hvala drug moj,naravno da rijeci podrske znace,jos razmisljam sta i kako,imam neke ideje pa vidjecemo,a normalno neke ideje sa strane uvjek dobro dodju.hvala jos jednom,pozz
 
Legend
Lijepa cordoba.. nema sta
De nam reci malo vise o motoru, to je AFN 81kW TDI je li tako u njoj, plus nesto je radjeno koliko se sjecam..
Auto je radjeno davno, kada se jedan stil furao, po slikama bi se reklo da je kvalitetno uradjen, tvoje je da malo pogledas sta ovaj vid stylinga vuce za sobom (spustanje obavezno, skinuti par suvisnih detalja) eventualno i to je to..

Drago mi je da je jos jedan seat dosao u prave ruke i da ces ti to pazit i mazit kako treba
pozdrav :123:
 
.nOKe je napisao(la):
Lijepa cordoba.. nema sta
De nam reci malo vise o motoru, to je AFN 81kW TDI je li tako u njoj, plus nesto je radjeno koliko se sjecam..
Auto je radjeno davno, kada se jedan stil furao, po slikama bi se reklo da je kvalitetno uradjen, tvoje je da malo pogledas sta ovaj vid stylinga vuce za sobom (spustanje obavezno, skinuti par suvisnih detalja) eventualno i to je to..

Drago mi je da je jos jedan seat dosao u prave ruke i da ces ti to pazit i mazit kako treba
pozdrav :123:

Zdravo drug,upravu si,a sto se tice vanjskog izgleda,pa sutra propustam street race u mom gradu zbog radova na autu,bice skidanja ovih sitnica,uredjivanje karambolki,uredjivanje fela,moram haubu farbat normalno opet u crno ali ima nekih sitnica popravit,a u motor je jos ubacen intercooler,boca sa co2 doveden do hladnjaka,blow off ventil i to je to.a za ovo posljednje si najvise upravu,U PRAVIM JE RUKAMA.LP
 
Član
maa znam ja da ce ici ovo na bolje..i sad gledam slike ove dvije dobro bi dosao i lipp orginalni od crodobe u mene u komsije ima na istoj ovakvoj ako ga ne slomije kako ludo vozi..i mozda steke u boju auta..imas dvije boje crnu i bijelu samo ih znaci treba sloziti gdje im je mjesto...;)
 
soffa je napisao(la):
maa znam ja da ce ici ovo na bolje..i sad gledam slike ove dvije dobro bi dosao i lipp orginalni od crodobe u mene u komsije ima na istoj ovakvoj ako ga ne slomije kako ludo vozi..i mozda steke u boju auta..imas dvije boje crnu i bijelu samo ih znaci treba sloziti gdje im je mjesto...;)

treba ga samo naci onda,pokusacu ga naci al prvo moram da vidim kako to izgleda dali ce mi odgovorat...za steke vidjecu jos..:cool:
 
eh evo,odma sam prionuo na posao,prodje dan radeci,sreca pa nije toplo:icon_smile: rezultat rada......pa vidljiv,zadnji dio sredjen,skinute bespotrebne stvari,fele restaurirane,ono juce bila proba,danas je to uradjeno kako treba....pa evo slike...
30ab21j.jpg

3010qyg.jpg
 
1.8_20v je napisao(la):
Extra je cordoba, jesam li je mozda vidjao u Zvorniku?

bila je u zvorniku mozda mjesec dana.....pa sam je ja preuzeo dok je ovaj nije potpuno dohakao.....za par dana,konacno ide uredjivanje exterijera....

enesss je napisao(la):
jesu jos TA gewinde na autu ? spustaj to :cool:

nisu druze jos,ni gevinde ni dvd,seljadurija sve poskidala,a oko spustanja cu poraditi naravno....;)
 
Top