Seat Cordoba(VW)T-STYLE

Seat Cordoba(VW)T-STYLE

Pozz momci,stari clan sa novim autom,auto koje je vise manje nekim poznato,onim kojim nije evo prilike da saznaju,SEAT CORDOBA,svrstavam je u ovu garazu jer je sve od vw,od motora do mehanike,izgled seatov,mada se po ovakvoj preradi nebi reklo da i to pripada seatu,to pripada momku iz Cazina mislim,koji je ovo auto unaprijedio,po mnogo cemu,od motora do naravno izgleda,medutim auto je promjenilo par vlasnika koji auto nisu bas mazili,pa je dosao u prave ruke,na autu je odma uradjena generalka motora,osicena turbina.....bla bla,mnogo posla,mnogo novca,nebitno,limarija i spojleri u pristojnom stanju,i oni idu na obnovu,al to kad dodje novca,sad je sredjena sva mehanika i motor,ostalo ce doci na red uskoro akoBogda....ah da,sto se tice izgleda prerade se vide,a motor,pa ima ugradjen povelik intercooler,blow off ventil,nesto kao NOS:icon_biggrin:,i td.....pa evo slike....
2vsg8c3.jpg

2zpmhaf.jpg

lfz2r.jpg

2mey1x3.jpg
 
zlajaaa je napisao(la):
Ovaj stil davno isfuran... Ali bitno je da se tebi sviđa ;)

ma svako ima svoje,nije se rodio ko je svijetu ugodio,a vala i ne treba,o ukusima se ne raspravlja,meni je ok i to je glavno.
 
Legend
auto je kostalo puno puno puno dok je bio u makia tu u cazinu , jeste promijenio i ovdje vise vlasnika ali bez problema , to ti nije nos nego co2 doveden do hladnjaka
neka bude sa srecom , sretno u planovima , samo laganini ;)
 
enesss je napisao(la):
auto je kostalo puno puno puno dok je bio u makia tu u cazinu , jeste promijenio i ovdje vise vlasnika ali bez problema , to ti nije nos nego co2 doveden do hladnjaka
neka bude sa srecom , sretno u planovima , samo laganini ;)

hvala druze moj,ma momak iz zvornika je bio vlasnik par mjeseci,pa ga nije bas mazio,ali kao sto kazes u auto je ulozeno mnogo rada i truda pa tek onda novca,motor sam sredio zbog sebe,da mu udahnem zivot ponovo,jer mislim da je to ovaj automobil zasluzio,a i vanjski izgled ce biti osvjezen malo,hvala za ovu informaciju jer ni ovaj prije mene nije znao o cemu je rijec tacno.:cool:
 
Legend
rijesi mu i obavezno plastike iznad prednjih tockova , bilo je problema dok mi je u prijatelja mensura bio ,.... voda je znala liti po kablovima i nije htjeo gasa , samo ler
ma samo lagano , auto je u svom fazonu takvo kakvo je ... uvijek se ima sta raditi , ali samo polako i kako treba , sretno ;)
 
Član
danas sam vozio iza tebe, kod veterinarkse stanice, kod slavena :cool: lijepo izgleda od pozadi kad se gleda ;)
 
enesss je napisao(la):
rijesi mu i obavezno plastike iznad prednjih tockova , bilo je problema dok mi je u prijatelja mensura bio ,.... voda je znala liti po kablovima i nije htjeo gasa , samo ler
ma samo lagano , auto je u svom fazonu takvo kakvo je ... uvijek se ima sta raditi , ali samo polako i kako treba , sretno ;)

hvala,ako ima jos nekih caka samo kazi,kad vec hocu da sredim da to i bude kako treba...

OggyBoy je napisao(la):
Farsonable je napisao(la):

Šta je ovo:icon_question:

ni ja nisam znao,ali evo enes je napisao,doveden co2 do hladnjaka...

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Moj prijedlog, taj "difuzor" na zadnjoj karambolci proširiti, mislim da će se auto preporoditi ;)

samo ofarban dio karambolke,ali to cu uraditi eto odma ovo dan dva,pa da vidimo,boja je to je bar lako srediti ako ne bude pasalo..

Dzeniii je napisao(la):
danas sam vozio iza tebe, kod veterinarkse stanice, kod slavena :cool: lijepo izgleda od pozadi kad se gleda ;)

hvala druze,bice jos bolji akoBogda,al auto je kao sto enes kaze nebicno takvo kakvo je,nekom se moze svidjati nekom ne,a et vidis tvoj komentar je pozitivan..;)
 
Član
jaa sam reko malo fali pa da bude dobra cordoba..moje preporuke pa ti prihvati sta hoces ove folije il uradi sve ili skini i ove zadnje bocne pa da se vidi sta je unutra zadnji dio neko je spomenuo ovaj difuzor na braniku prosiriti izgledat ce i auto sire onda naljepnice ako je clean onda skini bih i tdi prednji dio vratio bi branik u bijelu boju dok bi ovo gore ostavio i tablicu poravnjaj..:D..i felge prije bi bijele nego crne..jer mi ovako izgleda kao da je na 13"....a evo ti slika za prednji dio i haubu..;)
tuning-seat-cordoba-1.9-tdi-reference-02.jpg
 
U ovaj auto je stavljena bruka para, nažalost od nekog do nekog pa se malo "ofucao" mada druže imaš dobru osnovu da pokreneš projekat ponovo....dovedeš u red....radi sebi za dušu, i sretno u nastavku radova...
 
soffa je napisao(la):
jaa sam reko malo fali pa da bude dobra cordoba..moje preporuke pa ti prihvati sta hoces ove folije il uradi sve ili skini i ove zadnje bocne pa da se vidi sta je unutra zadnji dio neko je spomenuo ovaj difuzor na braniku prosiriti izgledat ce i auto sire onda naljepnice ako je clean onda skini bih i tdi prednji dio vratio bi branik u bijelu boju dok bi ovo gore ostavio i tablicu poravnjaj..:D..i felge prije bi bijele nego crne..jer mi ovako izgleda kao da je na 13"....a evo ti slika za prednji dio i haubu..;)
tuning-seat-cordoba-1.9-tdi-reference-02.jpg

sto se tice stakala sva su zatamnjena osim sofersajbe prednje,difuzor se biti prosiren sutra,naljepnice su dosle,i meni smetaju,bice skinute,sto se tice karambolke,poslusat cu te,bice sva bijela,i to cu sutra sredit,zbog radova vjerovatno cu propustiti street race u zivinicama,al neka,bice okupljanja,a felge,evo nesto sam radio prije pola sata sa njima,pa kazi svoje misljenje.....
i6ceir.jpg

rw8gsp.jpg


Harli_team je napisao(la):
U ovaj auto je stavljena bruka para, nažalost od nekog do nekog pa se malo "ofucao" mada druže imaš dobru osnovu da pokreneš projekat ponovo....dovedeš u red....radi sebi za dušu, i sretno u nastavku radova...
prije svega djesi legendo,ode vektrica,al stas,malo se ofucao nema sta,al auto je doslo u prave ruke,po malo dotjerat cu to ja vec sam poceo,pisao sam motor i mehaniku sam uredio,sad cu vanjski izgled lagano,hvala ti na podrsci necu razocarat...;)
 
Član
Prvi put da vidim da je neko sredio Cordobu :lol: Fino izgleda,mada ima par stvari da se sredi da izgleda jos bolje... Ako nemas problema sa makadamom do kuce,ne bi bilo lose spustiti ga jos par cm,ili staviti vece felne,da se popuni malo ovaj prostor izmedju gume i blatobrana... Nek' su sa srecom radovi ;)
 
allex je napisao(la):
Prvi put da vidim da je neko sredio Cordobu :lol: Fino izgleda,mada ima par stvari da se sredi da izgleda jos bolje... Ako nemas problema sa makadamom do kuce,ne bi bilo lose spustiti ga jos par cm,ili staviti vece felne,da se popuni malo ovaj prostor izmedju gume i blatobrana... Nek' su sa srecom radovi ;)

ma nemam makadama mozda 50metara,preduboka karambolka prednja tako da nemogu ga spustit vise,ne smijem,a u pregovorima sam za neke 17-ke,pa vidjecemo sta ce biti.....hvala i tebi drug na podrsci...pozz
 
Top