SEAT Cordoba....led neonke update

SEAT Cordoba....led neonke update

pozz narode,evo mene opet samo sad da uparkiram svoju novu vozilicu,iako je kod mene od 11-og mjeseca,od posla se nije imalo vremena za net.evo malo godisnji,pa da parkiram u garazu.
dakle radi se o
Seat Cordobi *94 god. sa 1.4 litarskim motorom
od opreme nist posebno,osim serva i el.pod.stakala
iznenaden sam motorom,da ima snagu da dosta dobro vuce ovoliku tezinu,i uz to potrosi 6-7 litara.
neki extra planova nemam,meduprvima je spustanje obavezno,i neka muza do 1500W koja je vec ugovorena.trenutno je muzika unutra od neki 250w
dalje ce slike sve reci:D
2igki06.jpg

2je641z.jpg

2vjqw6o.jpg

2ccuqyq.jpg

10qxx86.jpg

23jpowo.jpg

2ce3tz8.jpg

hx598k.jpg

aeqotj.jpg

30ma5tw.jpg

2be1x0.jpg

10zo2t5.jpg

143mbrq.jpg

rhsi1z.jpg

2uxyb88.jpg

2r39r2a.jpg

291i97n.jpg
 
RE: SEAT Cordoba

ljepse mu stoje ove felge nego kecu,samo da su vece ;)
taj natpis cordoba je bezze bgm :icon_sad:

ah zaboravio sam...svaka cast za gajbu i fino sve slozeno :D
 
RE: SEAT Cordoba

ma nema nesme da fali....:icon_biggrin:
natpis je dosao na njoj vec,nekad kad ode na lakiranje skinut ce se...:cool:
 
Član
RE: SEAT Cordoba

Poskidaj sve ove sloven tuning nalje (cordoba /sa strabne ove i nazad/ SLO ova plava ma sve) ispoliraj ga ako se moze da se izjednaci boja izmedju blatobrana i vrata (bar mi se cini da je lijevi tamniji od vrata) a inace super autic sretno!
 
RE: SEAT Cordoba

Davor_ je napisao(la):
Poskidaj sve ove sloven tuning nalje (cordoba /sa strabne ove i nazad/ SLO ova plava ma sve) ispoliraj ga ako se moze da se izjednaci boja izmedju blatobrana i vrata (bar mi se cini da je lijevi tamniji od vrata) a inace super autic sretno!

ma ide i meni to,al kad skinem opet ce se vidjet ostane odsjaj ljepila od naljepnice.ostavicu ovak dok nestigne do lakiranja,lakse ce me poznat na cesti:icon_biggrin::D
 
Član
RE: SEAT Cordoba

nije loše , skini tu naljepnicu ogavnu i pokušaj ispolirati ...
jer nisu boje na vatima jednake sa onima na blatobranu ,al inače fin seat ;)
 
RE: SEAT Cordoba

fin je,nema sta,mada mi je ibiza draza,al mozda i dode.
ma mora da je kod nekog selje uglavu bila hehe,pa nalje ljepio
 
RE: SEAT Cordoba

evo mali update,nabavio se neki woofer,radi se o 15-ki Sony Xplod,od 1400 w (400 rms),evo i koja slika da se vidi,trenutno je u pregovorima pojacalo,zasigurno da ce ga gurat Enesov (THOR),jedva cekam...da neduljim dalje,evo slike woofera i koja slika onako opaljena zimski....:D
244paia.jpg

28tewko.jpg

24y4lr6.jpg

123b4ud.jpg

343g3lk.jpg
 
Top