SEAT Cordoba....led neonke update

SEAT Cordoba....led neonke update

RE: SEAT Cordoba

Golf 1 TDI je napisao(la):
evo jedan novi update:D naravno rjec je o muzici:icon_twisted:

dakle kao sto sam vec rekao kupljen je i danas stiglo od Enesa pojacalo Hifonix thor XI,jedva se cekalo s posla da se dode i to isproba,do kasna se radilo,ali volja jaka pa sam sve do maloprije kablove provlacio,te se nakraju pokopcalo i isprobalo.
naravno tu je bio kolega Dewilrock,zahvaljujem na pomoci,sve radi kako treba,ja prezadovoljan sta reci drugo:icon_biggrin:
evo koja i slikica,da nebude da sam skrt:lol:
stavio sam novi kabl,jer je neko prije mene stavio neke bezveze kablove
dq5gti.jpg

vq08zo.jpg

2aj3jo3.jpg

i evo kako to sve izgleda u gepeku,nabrzinu ubaceno
nwddth.jpg

mah nema sta muzika je super,fino lupa i nemoras se zahvaljivati tu smo da pomazemo jedan drugome,i od mene puno srece u sredjivanju.;)
 
Legend
RE: SEAT Cordoba....muzika update

fino e to sve ispalo,vazno da si ti zadovoljan....vremenom malo poradi na boljoj instalaciji da to bude TO ;)
 
RE: SEAT Cordoba....muzika update

hvala.da mozda malo instalaciju promjenim,al ipak meni dovoljno,to je za slusanje hehe.jedino cu pravit kutiju novu,ako prije neuzmem kakvu 12ku,preveliko mi je ovo

Opet se naslo malo slobodnog vremena,pa se uspio postavit i Remus,ja prezadovoljan,ljepsi zvuk nisam pozeljet mogao.snimano je mob,pa snimka i nije nest,kako je uzivo cut zvuk:icon_twisted::D
2nbvkmx.jpg

21l4s91.jpg

2hf5m43.jpg

a evo i videa;)
http://www.youtube.com/watch?v=LpE2INLzB3M
 
RE: SEAT Cordoba....remus update

evo bilo je i neki mali okupljanja,nas 3-4(clio 2000 sport,peugeot 309,seat cordoba:D i golf III) koliko nas vec ima u ovom mjestu,malo zeze i koja fotka:lol:
2923c60.jpg

t8qkvr.jpg

ajo6x0.jpg

1t95jd.jpg

2hgvjna.jpg

f00nci.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=OQEYt1aDtOw:icon_smile:;)
 
Član
RE: SEAT Cordoba....remus update

malo ispoliraj auto i popravi malo ono iznad auspuha sto si rezao ... osim toga ;)
 
RE: SEAT Cordoba....remus update

lijeo auspuh netko je već rekao da je potrebno poliranje i to uradi čim prije ova boja je osjetljiva na sunce pogotovo ljeti kad ugrije izbjeli za mjesec dana zato na vrijeme reaguj i sretno dalje
 
RE: SEAT Cordoba....DVD update

evo opet jedan manji update,nesto sitno se radilo.kupljena i postavljena centralka na daljinsko otk/zakl,pofarbani kocni djelovi(vidni),kao i felge u tamniju boju,naravno vracene 13" radi zime.i jos da dodam da je pribavljen neki DVD koji je ugraden i radi bez mane....da nebeljezgam vise:D,evo slikice:icon_biggrin:







123tssp.jpg
 
Član
RE: SEAT Cordoba....DVD update

mogao si barem tu zicu malo sakrit :D a jel se meni cini ili je dole preblizu mjenjacu, jos ako je veca "sapa"...
 
RE: SEAT Cordoba....DVD update

ma nesakriva mi se zica,posto sakrivam display,radi krade.nije preblizu,normalno se salta,podbocen je od poklopac pepeljare i gume mjenjaca,najbolje znaju koji imaju seata ove serije...
 
RE: SEAT Cordoba....DVD update

evo jos jedan mali update,danas ubacena led plava traka(dioda) u instrument tablu,lijepo osvjetljeno,ja zadovoljan ucinkom:D

stigle i plave led neonke,na daljinsko podesavanje,ima razni opcija,dali samo da svjetle ili blinkaju ili da rade svasta,kakvi vec programa ima(zahvaljujuci aldinshpura),ali ce pocekat izgleda ugradnju,jer je snjeg osvanuo:icon_twisted: i izgleda nesali se:icon_rolleyes:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Top