Scirocco GTI

Scirocco GTI

sandy_mo je napisao(la):
Nije lose ni crno, samo nek nije hrdjavo onako :cool:

sve cu spakovati pa cu viditi kako izgleda, malo ce se tu sta viditi kad dodje tepih, plinska boca i jos sa strane tapacirung. slike su lose sve je slikano tel u toku posla, a inace malo bolje to izgleda uzivo ;)
 
Malo da skinem prasinu... To sto nisam dugo nista pisao neznaci da nisam nista radio ... Prvo nisam vise mogao gledati one ruzne celicne felge, i tako uzmem jedan dan i sve rasklopim i ofarbam..





Nabavim protocni lonac, od prije sam imao dvije cijevi, i onda naravno uhvatim se posla i sve to spojim u jedno, i napravim fin izgled i dobar zvuk.. Usput razmontiram kuku i posaljem je za Mostar...

Prvo fabricki izvadim napolje, nisam mogao vjerovati da je ovaj auspuh bio na mom autu



Konacan rezultat





Zaboravio sam jednu bitnu stvar, promjenio sam cijevi auspuha stare su bile lose, na nekoliko mjesta rupe, nove ugradim ali naravno vece f55..

Posto sam zlatne 15" felge prodao, uzmem 13" neke, navodno vw orginal .. U losem stanju su bile, tj neko je ofarbao lose, pa sam odlucio malo polirati..






Onda se malo struje uhvatim, ugradim svetla u vrata, naravno sve to spojim da se pale kad se vrata otvaraju..





Toliko za sad.. Ima jos mnogo stvari koje nisam poslikao i djelova koje sam nabavio, od bitnih djelova su bijele stopke bez ogrebotine, moja lijeva je ostecena.. Sjedista su stigla itd... Bice uskoro jos slika, jer je doslo vrijeme za farbanje, ne mogu vise da ga gledam ovakvog...


 
Član
Dobro te neko zalevatio za felge, ovo nie OEM Vw felga, izgleda mi kao Centra Turbo bez cepova....

Dobar ti zadnji branik dobro je cucnuo :icon_biggrin:
 
sandy_mo je napisao(la):
Dobro te neko zalevatio za felge, ovo nie OEM Vw felga, izgleda mi kao Centra Turbo bez cepova....

Dobar ti zadnji branik dobro je cucnuo :icon_biggrin:

Centra Turbo su 15" :icon_rolleyes: , slicne su ali nije to, to... Nije ni bitno, nisu docekale da se provozu na gti-u, prodate juce :D

Branik je fino lego, posto su nosaci bili extra ocuvani :D morao sam i sinu veliku ofarbati da sve to fino izgleda ;)
 
Član
Imaju i Centre cini mi se u 14 il 13 dimenziji nisam siguran, ugl. ovo nije Oem VW felga :D

Ugl. nadam se da ces nac neke fine kotace dostojanstvene Rocca. I zavrsavaj to ocekujem te u Karlovcu :D :cool:
 
Malo da osvjezim temu.. Sredio sam motor, tj sve probleme oko motora.. Konacno radi normalno, bilo je do struje pretezno, sve sam izmijenio, kupovao sam kvalitetne djelove tako da se nadam da ce sad da sluzi dugo vremena.. Polako sakupljam dijelove za farbanje.. Prodao sam sve felge, tako da sad na celicnim se vozam.. Obilazio sam dosta otpada, bio sam u potrazi za dobrim sjedistima.. Cijene su ogromne, tako da sam odlucio nesto drugo odraditi, od prije sam imao dva sjedita, u savrsenom stanju, nisu propala, nisu pocijepana i imaju jos grijace.. Posto su sjedista od nekog Nissana, naravno nisu ni slicni klizaci, tako da sam morao rastaviti svoja sjedista, i rastaviti ova nova sto imam i polako prepravljati.. Sve sam konacno napakovao, sjedista imaju grijace i podesavanje visine.. Vidi se na slikama da su prljava, to je sve od dugog stajanja, oko 3 godine sjedista stoje.. Sad za pocetak ce ovako posluziti, pa kad zavrsim sa farbanjem, idu na presvlacenje i prednja i zadnja.. Bijele stopke sam uzeo bez ogrebotine, i prije par dana zakacim slucajno jednu i malo ogrebem bijele linije.. Nabavio sam i novi cd-player Kenwood..






 
Fino izgledaju ali to nije toliko bitno, udobnost se nemoze porediti sa orginalnim koja su propala, i koja su imala lufta i po krivinama bjezala :D ..
 
Top