SCIROCCO GTI 16V

SCIROCCO GTI 16V

Član
naravno druze kvalitetan rad je uvjek na prvom mjestu!!!!hvala druze.
_____________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi:D
 
Član
sto se tice djelova trebo bi mi far desni ovaj na vozacevoj strani ako znas gdje ima javi!!!otisli mi sjenlo i popucali oni nosaci za stelovanje svjetala pa mi svjetla nikakva!!!ako neuspjem naci mozda stavim od mekog drugog auta samo po jedan ukinut one male!!
__________________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi :D
 
Član
Mogu ti ja orignalne naci, ima kolega prodaje, 3 komada ima, lijevi desni oba i jos jedan veliki u rezervi, vidjet cu s njim cijenu sutra pa ti javim, inace ako vec oces jedan veliki far onda stavi od Jette, mada je po meni puuuno ljepsi sa orginalnim farovima
 
Član
ajd vidi onda druze ako ima kompletne farove i ljevi desni i ako su sjenla dobra!!!neznam bas kako bi mu stajo od jette???cini mi se povelk!ajd vidi to snjim pa javi!!pozz
_________________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi:D
 
Član
ima momak cini mi se iz srbije koji je uklopio po 2 yugo-va fara i ispalo ludacki dobro . uklope kao original...
 
Član
vidio sam to i meni se svidja pravo nesto sam konto na to al samo po jedan ubacit!!
_______________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi:D
 
Član
panajotis je napisao(la):
ima momak cini mi se iz srbije koji je uklopio po 2 yugo-va fara i ispalo ludacki dobro . uklope kao original...

Taj bi bio JA :lol:
Far stakleni od juga sa clear glassom...kosta 750 dinara po komadu...sa jednim ne bi lepo izgledalo...probao sam ja sa jednim i nije to to...cudan je onda nekako...neam pojma :icon_rolleyes: barem meni :icon_rolleyes:

A kod nas na auto pijaci nadjem uvek neke polovne oronule farove ...ne daj boze u kakvom su stanju...i prodaju po komadu30-40e... a nove ces naci nigde...i zato sam se ja odlucio sa yugo varijantu :icon_biggrin:
 
Član
Evo i koja slicica od mog rocca kako trenutno izgleda meni iskreno se nesvidja boja body kita a naveo sam i razlog u proslom javljanju a pogotovo sad na celicarama!!al jbg na proljece ce biti daljni radova![attachment=38271][attachment=38270]
 

Prilozi

  • DSC00257.JPG
    DSC00257.JPG
    52,6 KB · Pregleda: 33
  • DSC00259.JPG
    DSC00259.JPG
    52,7 KB · Pregleda: 25
  • DSC00251.JPG
    DSC00251.JPG
    55,4 KB · Pregleda: 44
  • DSC00260.JPG
    DSC00260.JPG
    63 KB · Pregleda: 28
Član
bitno je da si ti prepoznao sta ne valja i sta bode oci...ali, zato kad otopli bacaj se na posao;)
 
Top