SCIROCCO GTI 16V

SCIROCCO GTI 16V

Član
Bice lepsi 100% kada bude bilo sve u boji auta...znam ja... :) jer sam isto ja sve probao na mom sciroccu...i na kraju je najlepse kada je sve u jednoj boji...;)
Pazi ovako...moj scirocco je retkost po godistu...ali kod tvog je retkost to pod haubom...16v...i jos u takvom stanju...e to je za respect :D
 
Član
Raja ja se izvinjavam stvarno sto se dugo javljo nisam imo smrtni slucaj u porodici!!auto je gotovo al ga opet nisam ofarbo u boju auta jbg kako se mi se ovo desilo uzeo nke boje koje sam imo da ga samo zavrsim boja je nebo plava perla meni se nesvidja,al bice radova jos na njemu generalno farbanje tapaciranje unutrasnjost itd pa nek stoji zasad ovako!!
bice i koja slika u toku sedmice!
_________________________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi :D
 
Član
Odličan je, ima sve predispozicije da ispadne extra, sad je na tebi da to izvedeš. Sve najbolje u daljim radovima i veliki pozdraVW a slike čekamo :cool:
 
Član
Bas tako druze nemoze se sve odjednom,konto ga prodavati uzimat nesto novije jace al sam u velikom razmisljanju ako ga neprodam bice daljni radova na njemu to je zagarantovano:cool:!!
__________________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi :D
 
Legend
samo polako , puno toga te sprijeci eto i smrtni slucaj na zalost .... ali sta je tu je , koliko mozes radi,a rocco ima potencijala i to dobrog ;)
 
Član
Pa zato kazem necu da zurim ni u cemu jer se tada pretjezno samo da izvinete zasere stvar a mislim da rocco ima dobru osnovu da se dovede u kulturan izgled al opet naravno do mene je:)!!
Uglavnom bicete obavjesteni sa svaki rad na njemu!!!!!
_____________________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi:D
 
Član
Samo polako, uz malo truda bit ce to super autic, svaki Rocco je dobra osnova za rad stosta se moze na njemu uraditi da lijepo izgleda, samo treba kvalitetno raditi i to je to. Sretno u daljnjim radovima !!!
 
Top