Scirocco 92' 1.8 8v - Komentari

Scirocco 92' 1.8 8v - Komentari

Uuuh kako mi se sviđa sve ispod haube :D
Svaka čast , super je !
Za felge, ja bih probao bijele sa tim crvenim naljepnicama što je Enes rekao , nekako imam osjećaj da će ga možda zatvoriti siva .. To je samo moje mišljenje..
 
Legend
posto ga neces previse spustati za svakodnevno vozanje mozda ti je bolje /50 , da fino popuni prazninu blatobrana ljepse jeste 45 a neces ni imat previse i razlike te 2 dimenzije na toj sirini
samo naprijed , radis odlican posao na autu predobar je !!
 
Član
Svaka tebi čast burazeru. Ako nije kasno, profil gume 50 prije nego 45, a i za felge moram da kažem oz mi jeste lijepa felga, ali mi se nekako ne uklapa sa tvojim autom (stvar ukusa) i svakako sretno u nastavku.
 
Član
Hvala drugari na savetima, najverovatnije ce biti /50 profil...to sam skoro pa skroz odlucio...a sto se tice oz felni, sta znam...sto kazes, sve je stvar ukusa...ali videcemo kako ce biti kada legnu na auto... ako nista drugo, 5,2kg po felni ne moze nikako da skodi :D
 
Član
jedina mana po meni su ove dvije rore (remus) ne uklapaju mi se i mozda malo stopke ispolirati ostalo je za 10
 
Jaoooj kako dobre felge :eek:
Znam da je luksuznija dimenzija guma i tako to, ali ja bih ostavio ovo definitivno.. Predobre su ! :D
 
Član
Ove su 17... Nisam pazario ove cipelice, nego sam samo hteo da probam da vidim jel da se upustam u tu pricu ili ne :) Uglavnom mislim da ce pasti jedne ultraleggere 16 ili 17 sigurno da se ima za pozeraj...mada slazem se da bi bile bolje 16 za moj auto... a ove 15 da ostavim za race mode :)
 
Član
Boja mu retardirana? Jeli te imalo stid za to sto si napisao?? Vidis da nema niti jedne packice ni mrlje na boji...odlicno je auto i extra izgleda....pffft ja komentara "boja mu retardirana"!!!
 
Top