Saxo vts (2) :)

Saxo vts (2) :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo mene s novim-starim kolicima (poznat starijim saxomanijacima).Prijatelju prodao crnog saxa i onda uzmem ovog od kolege daria,nije ga se mogao rjesiti (haha) ;) meni bilo zao i to je to,opet saxo u rukama,osjecaj je nenadjebiv ;)
U sustini i dalje dobar saxo,nema se tu puno sta pricati,ima neku benastu cijev,budim komsije,razradjivam ga i tako.... vidjecemo sta ce dalje biti :D
30b3bs3.jpg

2ymbzmh.jpg

wjfn0i.jpg
 
Član
Ohooo pa ti isti ja,sa Saxa opet na Saxa,u mom slucaju sa 205-ice opet na isto samo na bolje :D :D Tako i treba,samo ne Saxofon rezi i nek budi komsiluk heheh..Puno srece i sto vise kilometara bez kvarova :D
 
BHT Ovisnik
Fin pravo saxo, cijena bila sitnica na piku,bas mi je upao u oko, sjecam se da je bio na forumu :) Jel ovaj bio ono udaren u desnu stranu ili drugi ?
 
Član
Napokon saxo opet :D cuo sam juce kako roka iz auspuha hahahaa
Haj nek je sa srecom :D ja znam da ti sada ne mozes odoliti da je gas do poda stalno hahaha
a ovo je tvoje jutarnje u 7 sati kad se rece od kuce

Car-gifs-3.gif
 
Član
Kad je on mogao odoliti, i stari mu je stalno bio u blokadi :)

Eto izdrzao je nekih mjesec dana bez Saxa, sad se ovog prihvatio :D
 
Član
Znaci ovaj je i bolji i brzi od tvog, ne bi ga bezveze uzeo! Nek je sa srecom :)
Bojim se da nazalost nije,nikako da se naviknem,cudno je,2 ista auta,do neke odredjene brzine isto postigne kao i onaj stari al na totalno drukciji nacin...uglavnom trenutno nije brzi od starog.
Sad ce i to doci na red,moram vidjeti sta ga muci :D
Hvala ;)
 
Član
Ohooo pa ti isti ja,sa Saxa opet na Saxa,u mom slucaju sa 205-ice opet na isto samo na bolje :D :D Tako i treba,samo ne Saxofon rezi i nek budi komsiluk heheh..Puno srece i sto vise kilometara bez kvarova :D
Hvala,aa tesko je naci ista bolje u toj klasi i za te pare,al saxo je svaki zabavan,nemres njemu reci ne :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top