Savjeti za motor iz CRX?

Savjeti za motor iz CRX?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
oduzmu ti auto koje kasnije mozes otkupiti za neke pare i bude ti sa novom prometnom i brojevima sasije ali prvo mora proci proces provjere da auto nije ukradeno nedje u inostranstvu i slicno
zato sacuvas vlasnicke papire i kupoprodajni ugovor iz njemacke i vrate ti ga odma platis neku kaznu cca 400 KM i ćao drugari ali vjeruj mi dosta ljudi znam sa prekucanim autima i godinama se vozaju da ih niko nedira idemo i preko granice i svudje bez ikakvi problema zato SVABO + PAPIRI= DOBRO AUTO
 
Har3 je napisao(la):
Je l jedina moguca sankcija tog ilegalnog cina oduzimanje auta? :D:D

potpuno sigurno ce ti oduzeti!!!

moja majka je vozila skodu superb kako li sam plakao za njima posto su nam zapljenili jer je imao dva pogresno otkucanih brojeva kod sasije...

trebao sam dobiti taj auto nakon sticanja vozackih, nikada nisam zaboravio...
 
Član
c c c, jebiga, tough luck.

Ali dobro je da samo oduzimaju, kada bi uradio tako nesto auto cisto sumnjam da bi bilo skuplje od 1 000 maraka :D tako da jebes pare da ne lezim cuze :D
 
Član
nema ćuze uopce samo auto ide baj baj a bas je DUNAND reko ono sta sam i ja anveo GLEDAJU SAMO NOVIJE AVTE
 
HONDA POWERR je napisao(la):
nadji bre nekog invalida koji ti moze uvesti auto legalno i to uradi

znam a ja sam 100% gluh pa moze da se to voditi kao invalid? probaci i ja da pitam nesto o tome u centru ;) drzit mi palceve ha ha
 
Moze se svasta iskombinovati oko toga! A sto se tice sta raditi na motoru od Crx-a, moj ti je savijet prvo kupi Crx, a onda ostalo sve lako dodje samo po sebi vjeruj mi ;) Nemoj trcati pred rudu sto bi rekao nas narod!!!
 
RED THUNDER je napisao(la):
Moze se svasta iskombinovati oko toga! A sto se tice sta raditi na motoru od Crx-a, moj ti je savijet prvo kupi Crx, a onda ostalo sve lako dodje samo po sebi vjeruj mi ;) Nemoj trcati pred rudu sto bi rekao nas narod!!!

pravo receno...
 
jesi gledao na otpadima u banja luci ima kod mene na lausu jedan za samo japance nisam bio al cu otici kad budem tuda prolazio
 
HONDA POWERR je napisao(la):
jesi gledao na otpadima u banja luci ima kod mene na lausu jedan za samo japance nisam bio al cu otici kad budem tuda prolazio

javi mi ako tamo ima nesto korisno za nas dvojica ;) ako je jedna, tvoj je da se lepo razumemo :icon_biggrin:
 
ma nema ja para jos ima tauzen i po a to je malo tako ako nesto nadjem za tebe je a do koliko parica mozes da uzmes i jel samo crx il moze i civic al stariji oko 90
 
HONDA POWERR je napisao(la):
ma nema ja para jos ima tauzen i po a to je malo tako ako nesto nadjem za tebe je a do koliko parica mozes da uzmes i jel samo crx il moze i civic al stariji oko 90

Malo sam se zbunio, sta to znaci tauzen i po?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top