savjeti za kupovinu drugog auta

savjeti za kupovinu drugog auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hoću samo da kažem jedno, mislio sam da ćutim, al' zbog svojih živaca, otpustiću ventil.

Koji ***** bilo ko postavlja pitanje u vezi bilo čega i onda na svaku lošu stvar ima neki argument?! Ako već misliš kupiti kantu od VW-a što ti neko podvaljuje pod 150 do 200k km, šta imaš koji ***** pitati da li se isplati i govoriti o nekoj potrošnji u rangu PERPETUMOBILA?! I pored 22798364 automobila koji su bolji od tog, opet imaš argument da taj krš troši 6l sumanute vožnje. Dajte, ljudi, ključajte ovo, čovjek već zna šta je najbolje na planeti i kad je tema teme otišla u drugom razumnijem smjeru, opet ima argument. Kupi Gnojfa i uživaj, možda počne da proizvodi gorivo, a ne da ga troši.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Hoću samo da kažem jedno, mislio sam da ćutim, al' zbog svojih živaca, otpustiću ventil.

Koji ku*ac bilo ko postavlja pitanje u vezi bilo čega i onda na svaku lošu stvar ima neki argument?! Ako već misliš kupiti kantu od VW-a što ti neko podvaljuje pod 150 do 200k km, šta imaš koji ku*ac pitati da li se isplati i govoriti o nekoj potrošnji u rangu PERPETUMOBILA?! I pored 22798364 automobila koji su bolji od tog, opet imaš argument da taj krš troši 6l sumanute vožnje. Dajte, ljudi, ključajte ovo, čovjek već zna šta je najbolje na planeti i kad je tema teme otišla u drugom razumnijem smjeru, opet ima argument. Kupi Gnojfa i uživaj, možda počne da proizvodi gorivo, a ne da ga troši.

Sve sto si njemu reko reci i sebi. Ne kontam sto si toliko zavro za golfa. Nesvidja ti se auto nesvidja, ima jos ljudi kojima se nesvidja pa ljudi sute ne kontam te nikako
 
Član
Franki je napisao(la):
Sve sto si njemu reko reci i sebi. Ne kontam sto si toliko zavro za golfa. Nesvidja ti se auto nesvidja, ima jos ljudi kojima se nesvidja pa ljudi sute ne kontam te nikako

Nije zbog Golfa, samo pročitaj temu, ja sam je pročitao. Šta god mu kažeš, opet ovaj troši 6 i najbolji je i ima li nešto jače i bolje?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top