Savjet za kupovinu auta

Savjet za kupovinu auta

Član
Samo pezo moze imati 250 000 sa 15 godina ako dozivi toliko al obicno ne :) sjedala nema vec na 150 000 :) jel tako ogy
Moj tacno 250k trenutno i 13 godina i za ne povjerovati, unutrasnjost kao nova. Malo gornji dio volana od Sunca izgorio i na bocnim dijelovima od ruku se ogulilo, zgodno osloniti palac u voznji. Sjedista u super stanju, oplate na vratima i ostalo, kao novo. Vidis jednom pa ocjenis sam, mozda je zato sto je pravih 250k tek na satu.
 
Član
Izvoli ti slobodno. Ja bi se bojao Boga. Ima nesto gore vjerovatno a obicno na djeci se iskali...i oni najebu.

Treba imat srca pa uvaliti covjeku koji vozi porodicu neku lesinu!!
Kao prvo nije svaki prodavac automobila , automatski i muljator koji samo gleda da ti uvali muda pod bubrege, iako ih ima , drugo , koliko postoji takvih muljatora kod nas , još ih više ima vani , tako da prilika da budeš jeben ti je vani daleko veća.
Ako ne možeš prepoznati sumnjiv auto i sumnjivog prodavca , povedeš nekog ko zna , platiš ,sve je to manje više providno i takve izbacuješ iz igre...
Ali opet se vraćamo na početak priče , u suštini svi bi se j.... ali da ne uđe tj. dobar auto za malo para , e pa ne ide , i onda je samo kriv onaj što je dovezao taj jeftinjak , a da se doveze top zustand auto , onda bi bila priča , jarane nis' normalan ima takav auto za 2 milje jeftiniji...
Kod nas je najveći problem što nam želje i mogućnosti nisu u srazmjeri , nažalost
Ovo što pišem je primjer prvi oglas , non švercersko auto , jedan vlasnik , nov kupljen u BIH pa opet sporan , sporan je što cijena nije na nivou lebeša i tako ide u krug...
 
Moj tacno 250k trenutno i 13 godina i za ne povjerovati, unutrasnjost kao nova. Malo gornji dio volana od Sunca izgorio i na bocnim dijelovima od ruku se ogulilo, zgodno osloniti palac u voznji. Sjedista u super stanju, oplate na vratima i ostalo, kao novo. Vidis jednom pa ocjenis sam, mozda je zato sto je pravih 250k tek na satu.
momak, a sjedista u super stanju..... :p
 
Član
Pored toliko kuća, vikendica, svoje kuće, tudjih auta,..., da se gužvam u njemu? Samo u slučaju izuzetne žurbe, ali praktičan je skroz za to, prednja sjedišta se takvom brzinom preklapaju i naprijed i nazad, skroz je zgodan i praktičan.
Ma kakva prednja. Zadnja su za takvu vrstu servisa
 
Član
koja je razlika kupiti krs od svercera ili otic pa dovuc . krs je krs.
Pa razlika je u tome sto kad covjek sebi uzima nece gkedati da kupi bas najeftinije, kao sto to rade sverceri. Daj sto vise da zaradi, boli njega k**** hoce li se to auto raspasti nakon sto ga on proda. i vjerujem da je lakse naci auto sa normalnom kilometrazom kad sam sebi uzimas/uvozis.
 
Član
Pa razlika je u tome sto kad covjek sebi uzima nece gkedati da kupi bas najeftinije, kao sto to rade sverceri. Daj sto vise da zaradi, boli njega k**** hoce li se to auto raspasti nakon sto ga on proda. i vjerujem da je lakse naci auto sa normalnom kilometrazom kad sam sebi uzimas/uvozis.
onda ni taj krs sto valja tamo nije jeftin i dodzabe.

kakvog sam ja audia a7 vidio zdeklanog i kako su ga ljudi upucali da covjek nemoze da povjeruje da je isto auto. znaci totalka steta preko 40hilj a ja nemogu da nadem i jednu manu. od voznje autoputu na 200 da lakirer sa onim cudima za mjerenje nemoze da nade i nije siguran jel radjen a totalka bila.
 
Top