Savjet potreban, sta kupit!!

Savjet potreban, sta kupit!!

Član
sanchez je napisao(la):
Dobro je tebi,moja hoće samo brije,G60,VR6,AMG,OPC:lol:

Moj prijedlog ti je neki mali gradski autić,Corsa,Clio,Peugeot 206,306..

Pa i moja je navikla na BMW-a ovog al sam uspio da je nagovorim na nesto za nju misljeno :lol: ajde valjda nekupim uzalud.
 
Član
Neko spomenu Ford-ka,to auto ne bi djaba,na sve lici osim na auto a najvise me podsjeca na usisivač:lol:
 
Član
uzmi sta se njoj svidja :D

a cuj ford ka usisivac, pa i nije, jaran ima onog marutija za grada, to je usisivac :lol: ford ka je naspram njega auto...
 
Član
idosa je napisao(la):
superman je napisao(la):


Star je Golf 3 i tesko ga je nac sa opremom.

hocu da ti kazem tesko ces od nekoga sa foruma naći dobar savjet, ima dosta različitih mišljenja, najbolje ti je da ti samo odabereš, tako i ja kad sam kupovao auto otvorio temu i niko mi nije nešto pametno rekao, ja uzeo što se meni sviđalo i nisam se pokajao
a za golfa ja ga za 5800 našao sa "ful" opremom 97 godište vidi u mojoj garaži
 
Član
superman je napisao(la):
idosa je napisao(la):
superman je napisao(la):


Star je Golf 3 i tesko ga je nac sa opremom.

hocu da ti kazem tesko ces od nekoga sa foruma naći dobar savjet, ima dosta različitih mišljenja, najbolje ti je da ti samo odabereš, tako i ja kad sam kupovao auto otvorio temu i niko mi nije nešto pametno rekao, ja uzeo što se meni sviđalo i nisam se pokajao
a za golfa ja ga za 5800 našao sa "ful" opremom 97 godište vidi u mojoj garaži

Dobar ti je Golfonja :icon_eek: ... sve u svemu ovdje ja nisam prepustio sve forumasima ovu temu sam otvorio licno samo da cujem mane pojedinih auta jer nisam nesto puno upucen sto se tice ovih vrsta auta jer sam sve dosad vozao ili mercedesa ili BMW-a a imao sam i audija. I nisam se pokajao sto sam otvorio temu jer ima dosta stvari sto sam cuo a nisam znao sto mi je bilo i cilj. Uglavnom ja cu krajem augusta da nadem u oglasima tri auta (recimo Punta, 206 i Clio ovo su mi favoriti za sad) i sjest sa zenom obic i vidjet sta se njoj bude svidjelo kupiti naravno pregledat i stanje vozila prije kupovine. ;)
 
Top