Savjet oko stretcha guma

Savjet oko stretcha guma

Član
Stavi malo sire, kao sto ti svi i govore. To sto hoces po meni je ruzno a i nesigurno.
9.0-165-45-R16-Nankang-NS2.jpg


ne znam kako ti ovo nije ruzno :O
 
Pa vidim da si ti youtube majstor...Kao prvo ja ne gledam youtube nego takve stvari radim svaki dan...za tvoju informaciju ovo je 165 45 16 na 8.5j pa ti vidi kako ce ti izgledati na 9j i moze li auto uopce stajati na toj gumi a ne voziti se???

I da ako si tako siguran da postoji guma 185 45 16 daj mi jedan link gdje se prodaje i ja ti platim sve 4, moze?
2a7fzhi.jpg
 
Član
Ja ti nebi preporucio ovakav stretch ako ces auto voziti svaki dan, ja sam muku mucio s tim a i jaran mi, a gume nam nisu bile strecovane kao ovo sto ti zelis... vrlo malo treba gumi da se "odlijepi" od felge kad su ovako razvucene vjeruj mi.. e sad ako ce to biti vikend auto to je druga stvar..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
dobićeš trajni ban :D
nemoj Bgt dosta mi je i ovih po 6 mjeseci još mi taj fali samo :D
Sa sirom gumom je puno bolje a i ljepse, kao sto ti i sam dzinn16v rece. Ja licno da sebi radim stavio bi jos siru gumu.
ukusi su različiti..
Ja ti nebi preporucio ovakav stretch ako ces auto voziti svaki dan, ja sam muku mucio s tim a i jaran mi, a gume nam nisu bile strecovane kao ovo sto ti zelis... vrlo malo treba gumi da se "odlijepi" od felge kad su ovako razvucene vjeruj mi.. e sad ako ce to biti vikend auto to je druga stvar..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
vikend auto, show auto..
 
Član
Generalno toliki streč izgleda katastrofalno , nit je lijepo a još manje sigurno i praktično pa i kad se radi o vikend autu ,na mušku mjeru feluge se stavlja muška mjera gume a ne nekakve dječije dimenzije...
 
Top