Savjet o muzici

Savjet o muzici

187

Član
eddo je napisao(la):
edoze je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Mislim da se može dobra polovna za 500 km složit.

kablovi, player, zvucnici, pojacalo/la i woofer/ri za 500km? dobro??? :smajli10: ne, ne moze!

nece covjek 150dB,vidis da se bas ne razumije,znaci,ovo sto on trazi se moze slozit,polovno

da je dobro za 500km nemere ni polovno, a decibeli nisu krivi ni za sta i njih ne mjesaj u ovo :icon_twisted: ...

buraz ja sam za 500 KM prodavao pojacalo 2000W,kondenzator 1F, 2x12" alpine woofer 500W RMS-a u kutiji,kablove kupljene u caraudio.ba... hitno mi bilo... uvijek se moze naci ako fino trazis..naravno i ako imas srece...
 
Član
dobro pojacalo 100 km,woofer nek je 150km,cd 150km,kablovi 50 sasvim solidno kad je rijec o polovnoj muzici,pa nece momak na db drag haja
 
Član
vi momci i ja ocito imamo skroz razlicita misljenje sta je dobro a sta je budzet :lol: ...
 
Član
pa znam ja to sve ali evo eddo kaze da se nemoze naci :smajli10:
Neznamo ni sta trazi efendija,mislim da koliko para ;)
 
Član
e uvjek je bilo koliko para toliko muzike...ali da se za 5 joja moze sklopit sasvim solidan setup itekako moze....(naravno govorim o polovnim komponentama)
 

187

Član
strujaze je napisao(la):
e uvjek je bilo koliko para toliko muzike...ali da se za 5 joja moze sklopit sasvim solidan setup itekako moze....(naravno govorim o polovnim komponentama)

sve se moze kad se hoce ;)
 
Član
zato sto je moj player bio 999km (nov doduse) i on je ono sto ce svako rec "dobar" a vi ako ciljate na panasonic, sony, lg playere, to je daleko od dobrog :D ... mozda je solidno, prosjecno, al nije vidilo dobrog ;) ...
 
Član
joj edo ako iko prijatelju ja te potpuno razumijem,to je nesto slicno kao kad meni npr donese stranka samsung tv na popravak koji je on platio cirka 400km i poslije 2 godine mu strada katodna cijev kako sad njemu objasniti da je to "smece"i da je daleko od "dobrog"tv-a,isto tako sve ove marke koje su preplavile nase trziste su bas te koje si naveo i sta ocekivati,haj nadzi clarion,alpine,jbl,marke koje se isticu za malo para,naravno da ne moze,ali za cifru od cirka 500km koja je gore navedena i stvari koje se mogu nabaviti su i vise nego dovoljne za pocetak,i naravno da za tu cijenu moze ocekivati "dobar"bass,nekada i za manje para se moze naletiti sasvim solidan setup.....ja sam znao kupiti neispravno pojacalo od cirka 700-800w rms za 30-40km,dijelovi me kostaju toliko i imam extra pojacalo za manje od 100km ali to je vec prica za sebe :icon_exclaim:
 
Najgore sto niko od vas ne cita dobro a vec ste ufatili pametovati , momak je napisao da cjena ne bude 1000 ili 500 sto znaci da bi on za "TU" neku sang yung muziku odvoio nekih mozda 200-300km pa nek me ispravi ako grijesim
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Najgore sto niko od vas ne cita dobro a vec ste ufatili pametovati , momak je napisao da cjena ne bude 1000 ili 500 sto znaci da bi on za "TU" neku sang yung muziku odvoio nekih mozda 200-300km pa nek me ispravi ako grijesim

ja sam to vec napisao ali eto opet se vodi rasprava :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Najgore sto niko od vas ne cita dobro a vec ste ufatili pametovati , momak je napisao da cjena ne bude 1000 ili 500 sto znaci da bi on za "TU" neku sang yung muziku odvoio nekih mozda 200-300km pa nek me ispravi ako grijesim

ja sam to vec napisao ali eto opet se vodi rasprava :cool:

lg ima jeftine zvucnike, naprijed ti u tablu idu 10cm, nazad na plocu mozes stavit koje hoces tako sto iskruzis rupe (inace se stavljaju elipse 6x9), ali mozes i u originalne rupe stavit one male elipse ... za kutiju u gepeku ti trebaju kablovi, pojacalo i woofer sve to imas dole u oglasima, pioneer woofer i kenwood pojacalo za 200km naravno sa kablovima ... total cijena svega ne bi trebala prec 250-300km ... pozz
 
Top