Savjet o muzici

Savjet o muzici

Eh postovani treba mi savjet za muziku

znaci ocu da imam basa pozada a naprijed neznam sta bih stavio , neke visokotonce niskotonce pojma nemam ja sta je to ..




Jedino sto sam znam je da bih stavio kakvu kutiju u gepek ...

Imaju li kakvi zvucnici za zadnju klupu s nekim basom il kakve bih naprijed stavio

Hocu reci ... da mi date najbolju kombinaciju za zvucnike naprijed, zadnja kluba i dal stavljat nest u gepek il ne ...


ps da cijena toga ne bude sada 1000 il 500 KM ...
 
prvo napises koje auto je u pitanju, sta imas od opreme trenutno pa ti se onda predlozi sta.....

naravno, www.caraudio.ba ima svega, mozes pogledati skontati sta i kako, a imas i cijene na sajtu.....

Jeftinije varijante preko oglasa, a sad sta kupis to je sve macak u vreci, moze biti extra a moze biti corak ;)
 
Član
I napisi koju muziku slusas i jel ti bitna velicina gepeka ak mislis woofer stavljat ;)

Al najjednostavnije kao sto kolega rece

I uzivaj ;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
mide_85 je napisao(la):
za 500km možeš pokretno disko da napraviš!!!!!!!!

kojom magijom?

jebote ovo je bar jednostavno, smeknes auta u kojim imas dobar player, dobre zvucnike, dobra pojacala i woofere, odradis sva ta auta u jednoj noci u stilu flma "gone in 60 seconds" i sutradan odes kupis kablove za tu muziku (mislim da bi 500 bilo sasvim dovoljno za to) i pospajas sve sebi u kola ... i voila imas "pokretno disko" za 500km :cool: ...











:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Mislim da se može dobra polovna za 500 km složit.

kablovi, player, zvucnici, pojacalo/la i woofer/ri za 500km? dobro??? :smajli10: ne, ne moze!

nece covjek 150dB,vidis da se bas ne razumije,znaci,ovo sto on trazi se moze slozit,polovno

da je dobro za 500km nemere ni polovno, a decibeli nisu krivi ni za sta i njih ne mjesaj u ovo :icon_twisted: ...
 
Član
eddo je napisao(la):
edoze je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Mislim da se može dobra polovna za 500 km složit.

kablovi, player, zvucnici, pojacalo/la i woofer/ri za 500km? dobro??? :smajli10: ne, ne moze!

nece covjek 150dB,vidis da se bas ne razumije,znaci,ovo sto on trazi se moze slozit,polovno

da je dobro za 500km nemere ni polovno, a decibeli nisu krivi ni za sta i njih ne mjesaj u ovo :icon_twisted: ...

Sta pricas druze da se nemoze uzeti dobra muzika za 500KM :icon_question:
Ma daj bola..Covjek trazi da udara :cool:
Imas woofera do 100KM,pleyer,120,kablovi 25,i pojacalo 100 ;)
Neznam sta pricas..kako nemoze :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Efendija naspisi koje ti je auto,sta slusas i ostalo..Do koliko para kontas uzimati 100-200 pa cemo vidjeti.pozzz
 
Top