SAVJET..!!!?? mk4 kilometraza..??

SAVJET..!!!?? mk4 kilometraza..??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moje misljenje je da je auto vise lutrije,sreca ili mačak u vreci
stari u dubrovniku kupio golfa 4 prije godinu dana sa 150 xxx km na satu ali auto je iz uvoza i kilometraza je vjerovatno vracana...
ja kupio golf 4 prije 6 mjeseci 186 xxx km na satu i na dijagnostici moj golf ima mogucnost da pokaze stvarnu kilometrazu a kod starog nema iako je njegov 2002 a moj 2001 god. i na mom kilometraza nije vracana a kaze majstor postoji mogucnost da jest ali morao bi prepravljati elektroniku i neke stvari sto to niko ne bi radio...ne isplati se...znaci da na obican nacin nije vracena kilometraza
kod starog auto godinu dana i nikad se nije pokvarilo,servise odradio i to je to...sijalice mu nije crkla sto je bas cudno...
ja za 6 mjeseci nadavao se para imao sam kvarova...imao sam problema koje sam navodio ovdje na forumu

znaci moj savjet ti je da ne gledas toliko kilometrazu jer mozda je kod mog starog presao 300 000 km ali vidi kako ga dobro sluzi a moj skoro duplo manje :/

imao sam problem sa turbinom odnosno kasnije se ispostavilo da mi je dobra turbina ali neke druge stvari,vakum ventil na turbini,crijeva,cistio turbinu i slicno

s obzirom da im je doslo vrijeme kad turbine pretezno zezaju ako neces voziti majstoru prvo kad ga probas idi 3 i 4 brzinom do max obrtaja mora ti uci u crveno i istom brzinom ici obrtomjer,znaci ne smije ici pa stati pa polahko krenuti itd....

sve u svemu ja se ne zalim toliko jer sad kad sam ulozio u njeg 2000 KM sa velikim servisom auto je u tip top stanju,vuce ko lud i potrosnja se smanjila...ako kupis urednog golfa i odrzavas neces se pokajati jer skroz malo trose a dijelovi se mogu svugdje naci, takodjer polovnih dijelova ima na svakom otpadu povoljno...


ta kilometraza koju si naveo je normalna za te godine i to nije puno
ako ti se posreci i ako je auto bivsi vlasnik odrzavao on moze preci i do 500 000 km bez problema sa turbinom i otvaranjem motora :D
sve najbolje
 
Član
samo redovno odrzavanje,150 000 presao sa v6,pun gas non stop :) nijednom auto nije stalo,jeste jednom kad je akumulator crkao :D
 
Član
folcika je kupljenja tako da ovdje moze lokot..
auto je predstavljen u mojoj garazi pa pogledajte..
pozzzz;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top