SAVJET..!!!?? mk4 kilometraza..??

SAVJET..!!!?? mk4 kilometraza..??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz...
posto je neki dan moj mk3 otisao dalje.. odlucio sam da si kupim golfa 4 1.9TDI ..
nasao sam dva koja mi se svidjaju.. jedan je 2000 jedan 2001 godiste.. 66kw i jedan i drugi..

jedino sto me brinu kilometri.. jedan ima 250 000 stvarnih kilometara.. provjerito u hak-u
a drugi ima 270 000 km..

jel to mozda previse km za auto to godiste i za taj 1.9TDI 66kw
 
Član
ovoga sa 250 000km sam isao danas viditi .. vozi ga stariji covjek on je vlasnih vec 6 godina prvi u hr..(i to je provjereno)
vozio sam ga auto ide odlicno fino radi..nema nigdje ulja.. sve 5 samo me malo brine tih 250k neznam zasto... :icon_smile:
 
ako je tacna km nek te ne brine...
ako hoces auto sa 0km idi u salon i kupi novo...
to je najbolji motor i ako je redovno servisiran uzimaj, to je sitnica
 
Član
kilometraza je provjerena.. ni jedan ni drugi neizgledaju da su presli toliko km.. sto se tice unutrasnjosti oba dva su dobra .. tako da se vidi da su auti paziti..
 
Član
ok.. u utorak bi trebao ici gledati ovoga 2001 godiste sa 270 000km pa cemo viditi kakav je uzivo.. njega nisam danas stigao ici vidjeti..
nadam se da cu imati vise srece sa drugim autom nego sa mk3 sto sam imao srece

;)
 
Član
Moj brat vozi golf 4 1.9 tdi 1999god koji gazi 430 000 km bez mijenjanja turbine i kvacila, doduse po austrijskim putevima, ali ni vi ne zaostajete po tom pitanju. samo dobro provjeri auto prije kupovine.sretno
 
Član
ja isto mislim da mi bolje kupiti taj kojem pisu stvarni kilometri.. nego one sto sam gledo iz uvoza.. svaki ima od 120tk do 150tk..
vidjet cemo sve..
dobro auto pregledati.. i nadati se najboljemu
 
@rchy je napisao(la):
Moj brat vozi golf 4 1.9 tdi 1999god koji gazi 430 000 km bez mijenjanja turbine i kvacila, doduse po austrijskim putevima, ali ni vi ne zaostajete po tom pitanju. samo dobro provjeri auto prije kupovine.sretno
Po cemu mi ne zaostajemo ? Ako mislis na puteve zaostajemo nekoliko svjetlosnih godina. Malo malo pa bunar :icon_rolleyes: Sorry na off topic.
 
Član
nema dizela ispod 200 000... jedino da ga je neka zena po gradu vozikala... pregulio je moj golf blizu 300 000... PD motor, nikad nikakav kvar, samo redovan servis u ovlastenom... tetak je vozio golfa sa 490 xxx ... vjeruj da su to nepoderivi motori...;)

u svakom slucaju je bolje kupiti taj nego ova govna iz izvoza... lafo 120k iz njemacke... cvrke su u njemackoj pregulile stotine hiljada...
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
@rchy je napisao(la):
Moj brat vozi golf 4 1.9 tdi 1999god koji gazi 430 000 km bez mijenjanja turbine i kvacila, doduse po austrijskim putevima, ali ni vi ne zaostajete po tom pitanju. samo dobro provjeri auto prije kupovine.sretno
Po cemu mi ne zaostajemo ? Ako mislis na puteve zaostajemo nekoliko svjetlosnih godina. Malo malo pa bunar :icon_rolleyes: Sorry na off topic.
on je mislio na puteve u hrvatskoj..
u dosta slucajeva su bolji nego u BiH u to sam se uvjerio kada sam na more isao.. ;)


meni je prvenstveno uzeti auto od nekoga ko je vlasnik auta 3-4-5 godina.. ovi nakupci njih izbjegavam.. kako on moze znati kakav je auto kada je kod njega 3 dana..
smanji kilometre,nabi cijenu u nebesa,dobro pranje i to je to..
meni je samo bilo bitno jel ti famoznih 250 000 puno kilometara za taj motor.. nikad ga nisam imao tako da neznam nista o njima..
po pricama sam cuo da su jako zahvalni motori.. a sada vidjet cemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top