Savjet - Kupovina auta do 6500KM

Savjet - Kupovina auta do 6500KM

Član
Odlican megane, jos ako je stvarno ova kilometraza onda je vrh, nadam se da ces se usrecit. Ako si se vec zakacio za megana nemoj se zalijetat, njih sad ima koliko hoces,prosto da biras za svoje pare
 
Član
pa kad vec ides tamo dog se s dzenii da pogledas sta ima kod njega, za svaki slucaj ako ne uzmes megane, nista te ne kosta :)
 
Član
dzeni ima jako fina auta za pristojnu cijenu, momak nikad nije nabijao cijenu i vjerujem da je po prodaji jedan od jacih koje ja poznajem, a fkt ih znam puno. Sjecam se prije dok nije toliko uvozio, isao po pijacama i tako, nikad nije nabijao cijene a nije fuserio, smio bih od njega u po noci uzet auto
 
Član
Pa uzet ću i od njega broj pa ako ne završim ovog megana da pogledam i njegovog leona...

Jutros sam zakazao termin u ovlaštenom renoovom servisu u tuzli za petak u 15:30h... Imaju neke dvije opcije pregleda, jedna košta 30KM i onako gledaju se samo osnovne stvari, a druga opcija je 58KM i pregledaju apsolutno sve, motor, elektroniku, turbinu, dizne, šasiju kompletnu, provjekri se sva papirologija, servisi, kilometri i te gluposti i taj pregled traje oko 45 minuta... Ja sam uzeo tu opciju...

Sviđa mi se ovaj megan i molim boga da sve bude kako treba pa da ga pazarim :)
 
Član
Ma to raja piše onako bezveze kao da je ono model na prelazu al po štopama i maski naprijed vidi se da je stara linija...
 
Član
Ima taj fazon noviji model, recimo ja odrzavam audia a4 on je 2001 godina a kad odem traziti dijelove za njega pogotovo original onda kad dam saobracajnu, onaj kad ukuca u racunar broj sasije, kaze 2001 godina proizvodnje a modelski je 2002 :) kako, sta, gdje, kuda ,s kim, ne znam nisam se raspitivao hahahaha :D
 
Član
zna se šta je noviji model :) kad je audi a4 2001 godište a izgleda kao onaj iz 2003 godine, za taj auto se moze rec novi model, to jest u tom slučaju kažu novi model iz razloga sto rijetko ko zna one oznake audi a4 b6 ili b5 .
kad je u pitanju taj plavi megan to " novi model " nigdje veze nema .
il kad je u pitanju onaj pasat u narodu poznat kao delfin 95 godina, i za to se auto moze rec novi model, neki ga zovu i četvorka pasat, što i jest kad se broji ono jedinica dvojka trojka .....
 
Super Moderator
to kod audija je druga stvar jer ima 2001 godiste i b5 i b6, al opet i b6 je modelski 2001, i on kad je 2001 on je 2001 i ne moze nikako bit model 2002
ima onih fora prije sa audijem recimo 2000 godina imaju bijelu kontrol tablu a 99 i starije narandjastu, i onda kad je 99 godiste a ima bijelu tablu govore model 2000
isto sam vidjo ljudi prodaju alfu 147 koja se proizvodila do 2004 godine i on napise model 2005.. ne moze ona nikako bit model 2005 kad je 2005 facelift model
 
Top