Savjet - Kupovina Astra Bertone 2001 2.2 Benzin

Savjet - Kupovina Astra Bertone 2001 2.2 Benzin

Aha pa uzmi onda , zamjenis lanac i miran si . Zamjenis ga radi sebe ne mora znaciti da je los al eto da te glava ne boli odradis to . Rapsitaj se za cijenu lanca nemoj fush da uzimas . Ostale boljke nema topovska auta :cool:

Dzeniii je napisao(la):
lanac kao lanac na svim autima traje do oko 300 000 - 400 000 KM zavisi opet kakvo ga ulje podmazivalo kroz zivot

lanac prije 300 000 km može puknut sama ako ostane bez ulja i to nece puknut odjednom ko zpčasti remen, prvo će počet da zveči.

dakle ako kupiš to auto,ne uzimaj džaba lanac i sve sto uz taj set dolazi, nego nek ti neki majstor provjeri podmazivanje tog lanca i gotova priča ;)

i ko što neko spomenu,pripazi dobro na motor i mjenjač prilikom kupovine,jer taj tip auta nije vozala učiteljica il penzioner :icon_smile:

Najgore sto se danas masovno vraca kilometraza pa covjek ne moze biti siguran
 
Član
Kako god fin autic bertonka ,,,,a lanac :D bolje ti zamjeni ulje i ostale gluposti kad je dobijes a lanac nece puknuti na 150... hiljada jedino ako nije vracan sat pa ona ima preko 400 000,,,,,ja imam Zafiru 2.2DTI i sad ima na satu 200... hiljada a garancija na lanac ima 350-400 000 ako ti je auto sigurne kilometraze ne boj se da ce lanac pucati
 
Član
Jeste to 150ks ali na papiru, auto je tezak i generalno motor ili menjac nije toliko efikasan, ne kazem da je spor daleko od toga. Ali sam ja sa kappom 155ks koja ima skoro tonu i po bio egal sa tom astrom cak i brzi kad se ne krece od nule. Tako da neces imati osecaj da si dobio tih 40ak ks sigurno....Ali auto kao auto je stvarno prelep, atraktivan je i mocno izgleda.
 
Top