sarajevo-x

sarajevo-x

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
KENANHZS je napisao/la:
Onaj idiot sa golfom sivim 4 je sad skino NLO diode,stavio neke farove sa lecama,i vrh idiotizma,onaj crni grudnjak preko haube. Nije mi jasno kako ne vidi da je ofiran,i usput neki dan me umalo sa auto puta odguro,kreten se poganjo sa onim crvenim seatom na auto putu, hoce da prodze kroz mene,jer nije uspijeo preteci seata prije neg je dosao do mene. majmuni su isli preko 200,znaci u roku od sekunde su se nacrtali uza mene. Pun mi je k... vise ovih cuning idiota.


Sta ce papci nemogu nista bolje vozat, pa napucavaju kante u jos vece, koje su stare po 25 god. pa onda pocnu pametovat po forumima da je golf Auto....ja samo ne znam koji konji dozvoljavaju da se registruju takva auta...ova nasa drzava i zakon je fakat u BANANI. Pa su nam pune crne hronike takvih auta.

i nedzad_r je spomenut gore :D

A ispod je spomenuto 90% forumasa, odnosno nas...boli me racku, ja ga ne pustam na semaforima :123: :123:
 
Član
aServis je napisao(la):
Momci su upravu ima dosta sela, gadi mi se ovi branici kao od plastelina, zatamljena auta ko grob, xenoni ko ulicna rasvjeta, auspusi ko sulenari sta je tu lijepo?to što nekog čini sretnim ovo gore nabrojano neznaci da je lijepo....

;)

Ispadamo mi gori ovdje što uopšte polemišemo o tome.;)

PS. Trizin krš i jeste za one teme, jes' ruuuuuuuužaaaaaaan onako, joooooj!:D
 
Član
Joj kad bi cojek znao koji su na cesti kad ih vidis pa da mu namjerno zivce vadim... bem ti tastatura mangupe
 
Član
trolls-do-not-feed-them-rush-limbaugh-politics-trolls-idiots-demotivational-poster-1248822392.jpg



Za dobrim konjem se prasina dize :D a sarajevo-x sam par puta pratio komentare i forumske teme, kakvi likovi se tamo okupljaju to je strasno, jebes auta/ove prozivke, ali kakve komentare imaju na politicke teme i sl. ma vidi se da su samo trolovi u pitanju i pokusavaju nekoga da potpale ;) Alive im je sve objasnio, al' dzaba je raspravljati se s nekime ko je tu da podjebava ;)

A moj auto je odavno mnogima trn u oku, al' boze moj, nisam im ja kriv sto imam oci i zdrav razum. Govorili su mi ljudi i u lice da im se ne svidja sto sam uradio, posteno, ne voli svako kojekakve "kemije" , al' se i takvi sloze da lijepo izgleda, linije se uklapaju, koncept je na mjestu, samo da nisu ona dva akvarijuma naprijed :lol:
 
Član
Triza, nabaci kakav šank na gepek da imamo gdje pivo ostavljati kad bude neki race, pa ćemo im uslikati i poslati.:D
 
Početnik
Netreba njemu nish,ovako je bilo u Osijeku prosle god



Uploaded with ImageShack.us
Ja sam ovaj u duxerici sivoj sto drzi casu blizu usta,ako se svidjam kome neka pozove na 061-333-hot,dobice moj hot-line
:D:D:D:D:D
prestize me triza,jbg aj barem me pmozete zvat :D
Triza imam jos kojekakvih finih slika falfe ak hoces da sendam
 
Član
Ja vam se kunem registrovacu se tamo i opalit sliku svog djipa pa cemo vidjet kakvih ce odgovora biti haahahah mogu mislit :) , ali cu isto saznati jeko Jontra samo da mu zivot uljepsam :))
 
Član
Mene su odavno izbacili otamo... čitatelje neću komentirati, ali su komentatori uglavnom govna, fašisti, balije, ustaše i četnici, skoro da nema normalnog čovjeka... uvijek se nađe razlog za mržnju i hebavanje matera.

Drago mi je da je ovaj NAŠ forum, upravo potpuna suprotnost, i nemojte se zamarati glupostima....
 
Član
kreteni,sta oni znaju sta je auto,pretezno su to besposlicari koji nista drugo u zivotu nisu naucili do rasporeda tipki na tastaturi
bio sam jedno vrijeme na sa-x,najvise u auto podforumu,uzas zesci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top