sarajevo-x

sarajevo-x

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to je sto me nervira,,kupio mu tatica digitalni aparat pa on sve zivo slika i postavlja na netu i ismijava on kao faca a jos pelene nosa

meni ljetos jedan krelac na parkingu kaze " dobar ti korado ocam samo da nije dizel" a on sa biciklom tu stoji i to onaj mrtvi poni
 
Član
Nexus je napisao(la):
koje provale procitah veceras:lol:
a johntru cemo da lociramo ;)

Hahahaha jaoj, sve sve, ali tvoj komentar je pobedio, pocinje hajka na johntru...

Inace, nit sam iz Bosne, nit sam poznavao doticnog Zana, ovde sam na forumu jer ima izuzetnih ljudi sa puno znanja o autima, ali stvarno sramota da se odavanje pocasti nekom coveku pre svega, a ne rejseru, smatra gluposcu na kolima i velicanjem trka, divljanja sa kolima i ostalo sto ide uz to, ovde kod nas skoro svako kad mu umre draga osoba zalepi umrlicu na staklo od auta, zato
@Alive dobro si im reko, svaka ti cast na onom komentaru...
 
Član
Bravo za alive, jako pametan odgovor, vidi se da je napisala odrasla osoba, za razliku od onih tamo komentara na temi...
bilo mi je dovoljno par slika da vidim i znas koliko je sati

ne treba se zamarati glupostima ;)
 
Sto bi rekao onaj derpe, ovo je balkan kaaam aaaan :)

Tacno me nekad sramota ljudskog roda, volio bi da sam neka zivotinja! Pa onakve gluposti, onakvo neznanje, prozivanje....

Pa bolan raspravljaju se o gumama, a da im guma pukne, ne bi znali da promjene!

Kako su ljudi puni sebe to je cudo jedno, kao da su svu pamet svijeta pokupili! Da mi je znati kakva oni auta voze, na sta to lici!
 
Član
Ma ovaj forum od sa-x je uzas stvarno ..u svakoj temi je spam i niti jedan odgovor pametan za pomoc ili slicno ..
 
Član
al ga i vi nasraste u pm. ja prvi uslikam svaki auto koji smatram krkanlookom i cunerlookom.
nerijetko i u prisustvu vlasnika ili vozaca.jel mozda zabranjeno?

onima kojih vise nema pocast se odaje fatihom,minutom sutnje,odlaskom na groblje...
nikako nekom naljepnicom da bi se bilo IN.

tamo fkt ima gluposti i neznanja ali bude i pametnih postova. bolje stanje nije ni ovdje.

:123:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
al ga i vi nasraste u pm. ja prvi uslikam svaki auto koji smatram krkanlookom i cunerlookom.
nerijetko i u prisustvu vlasnika ili vozaca.jel mozda zabranjeno?

onima kojih vise nema pocast se odaje fatihom,minutom sutnje,odlaskom na groblje...
nikako nekom naljepnicom da bi se bilo IN.

tamo fkt ima gluposti i neznanja ali bude i pametnih postova. bolje stanje nije ni ovdje.

:123:

ima sigurno pametnih postova od pametnjakovića koji ili nisu nikada za volan sjeli ili su gledali fast and furious ili igrali nfs, za njih je anti tuning noketov golf ili trizina tempra
 
Član
Mediteran je napisao(la):
al ga i vi nasraste u pm. ja prvi uslikam svaki auto koji smatram krkanlookom i cunerlookom.
nerijetko i u prisustvu vlasnika ili vozaca.jel mozda zabranjeno?

onima kojih vise nema pocast se odaje fatihom,minutom sutnje,odlaskom na groblje...
nikako nekom naljepnicom da bi se bilo IN.

tamo fkt ima gluposti i neznanja ali bude i pametnih postova. bolje stanje nije ni ovdje.

:123:


ajd sad iskreno, koji ti je nick tamo na sa-x? :D
 

OmO

Član
Mediteran je upravu, mi isto imamo temu anti-tuning, samo sto su oni bas neki zatupili i stavljaju trizinu tempru :smajli10:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
al ga i vi nasraste u pm. ja prvi uslikam svaki auto koji smatram krkanlookom i cunerlookom.
nerijetko i u prisustvu vlasnika ili vozaca.jel mozda zabranjeno?

onima kojih vise nema pocast se odaje fatihom,minutom sutnje,odlaskom na groblje...
nikako nekom naljepnicom da bi se bilo IN.

tamo fkt ima gluposti i neznanja ali bude i pametnih postova. bolje stanje nije ni ovdje.

:123:

Sta ces ti nekome reci Pogledaj si u garazu i sve ce ti biti jasno :cool:
 
Početnik
onlesoner pise:
ao, jao dvica '84. 4000KM
Vidi se da je neki inteligentan i inovativan momak, cak novi izraz u nasem jeziku nam je podario za Strut-bar, vezaci amortizera
A kad ste se vec dotakli tih divljaka carsijskih na tockovima, da li je neko upratio onog balavca sa starim crnim Puntom, crvene linije preko cijelog auta, ubacuje se naglo bez zmigavca non stop, stalno nesto trubi, kao da vozi F430, a ne Punta, par puta je moglo doci do ozbiljnijeg sudara .

Brum brum, prozvan si i ti :D

Madzidov (icemanov) bmw je vrh papanluka, kazu drago im sto je takvo jedno oskrnavljenje otislo iz sarajeva

:D

joj dobrog sajta :D
 
Član
Momci su upravu ima dosta sela, gadi mi se ovi branici kao od plastelina, zatamljena auta ko grob, xenoni ko ulicna rasvjeta, auspusi ko sulenari sta je tu lijepo?to što nekog čini sretnim ovo gore nabrojano neznaci da je lijepo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top