* Sarajevo veceras *

* Sarajevo veceras *

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nidjo rovio u kombiu hahahahah nije ni cudo sto onaj kombi onako smrdi heheheh daki extra su ti slike svaka cast
 

JD.

Član
daki je napisao(la):
A sinoc me cura opalila, veceras sam bjezo od nekog kretena, neznam ni ja koje je auto, neka mazda stara, pa onda od policijske petice... Ja nekontam ovaj svjet kako vozi, kupicu pistolj i pocet pucat.
Jbooooo ga mrfljrmljfrlmr...

gdje te uradila jel puno ?

i ne kontam sto si bjezao od nekog ? :S
 
Legend
Bio sam danas u WRC, i nije nista puno, ostala njena boja na mom blatobranu, nije nista udubljeno, i malo mi ostetila stop.
A vozio se onom ulicom pored, tj iznad Bosmala, od merkatora prema AS pekari, i samo odjednom upali frajer rotaciju i umoju traku, GOLF 5 policija, i kad je zaobiso autobusa, ugasi i nastavi dalje, a ja premro od straha, poslije neki sa mazdom stali, nista frajer se zaletio u mene ide mozda 80 drito, a uska ulica jedva da se moze mimoic ikako, i odjednom skkrenu u neki sokak, metar prije mene :(((
 
Administrator
daki je napisao(la):
Bio sam danas u WRC, i nije nista puno, ostala njena boja na mom blatobranu, nije nista udubljeno, i malo mi ostetila stop.
A vozio se onom ulicom pored, tj iznad Bosmala, od merkatora prema AS pekari, i samo odjednom upali frajer rotaciju i umoju traku, GOLF 5 policija, i kad je zaobiso autobusa, ugasi i nastavi dalje, a ja premro od straha, poslije neki sa mazdom stali, nista frajer se zaletio u mene ide mozda 80 drito, a uska ulica jedva da se moze mimoic ikako, i odjednom skkrenu u neki sokak, metar prije mene :(((
he he daki tebe u Sa pravo isprepadase morat ces odmor uzeti kad odes kuci
 
Legend
Pa policija definitivno ne divlja, i ok su.
A djibera koji su sjeli za volan sa misijom da nekoga osakate i ube ima na svakom koraku, nebitno gdje se vozis. Eh, moj zadnji dan u Sarajevu za ovaj mjesec :) Da nekazete poslije ode a sarme probo nije :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top