* Sarajevo veceras *

* Sarajevo veceras *

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Bilo mi dosadno, pa se malo voziko okolo, malo fotko, malo snimao klipove, i evo, samo par obradjenih fotografija, mrsko mi ostalo.
Sve fotke su Lo ress, da moze i onaj ko ima dial up pogledati.




















Kako je ovde klizavo uff :(
A sinoc me cura opalila, veceras sam bjezo od nekog kretena, neznam ni ja koje je auto, neka mazda stara, pa onda od policijske petice... Ja nekontam ovaj svjet kako vozi, kupicu pistolj i pocet pucat.
Jbooooo ga mrfljrmljfrlmr...
 
Član
mogao si otici i od bjelasnice da usliaks kojeg medu ne bi ti bilo dosadno niti bi te ko ganjao :D
 
Legend
Sam sam se vozo, a isao sam neznam ni ja to, negdje na vrh, Barice, pa jos dalje.... Neke jebene krivine. Nikad vise zamagljenih Yuga nisam vidio pored ceste. I onda sam vozio i dalje, i u neko selo dodjem i tu se vrnem naz00d.
 
Putovanja.ba
Administrator
daki je napisao(la):
Sam sam se vozo, a isao sam neznam ni ja to, negdje na vrh, Barice, pa jos dalje.... Neke jebene krivine. Nikad vise zamagljenih Yuga nisam vidio pored ceste. I onda sam vozio i dalje, i u neko selo dodjem i tu se vrnem naz00d.


Vidim po slikama gdje si isao, ono gdje si vijecnicu slikao prvo pored "Topa" tako raja zovu, vatromet se ispaljuje sa tog mjesta. Ona slika gde se groblje vidi je Sedrenik, morao si preko Vratnik Mejdana pored skole i kroz kulu, pa pored kasarne Zmajevac, pored cesme su Yuge :lol: pa tu dodjes, produzis dalje i ides prema Baricama.
 
Legend
Ma vozao sam se cijelu noc

Cannon foto aparat - 600 KM
Kola i cokolada (da se gricka i pije) - 2KM
Pretrpljeni strah od mogucih sudara - ******

Ali imati starog Audija dizel, koji ce sve to omoguciti i jos dobro te ugrijat - Neprocjenjivo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Putovanja.ba
Administrator
Trebo si zvati da ti ja to gore sve pokazem, znam taj dio ko svoj dzep.
 
Legend
A joj sta ja znam, gdjesi stasi :) meni dosadno bilo do zla boga. Dogovorio se sa nidjom bio, oko pola 7, i ja ga zovem, a on kod neke mace, rovi valjda. I jbga...
 
Daki svaka cast za slike,a drugi put nemoj lutati sam,zovi...:)Da si zvao napravio bi puno boljih slika:)Nego sto nisi slikao nekog zamagljenog yugeca...i kako te nije bilo strah lutati tako ajmo rec nepoznatim gradom...:)Jel iz dosade ili...
 
daki je napisao(la):
Ma vozao sam se cijelu noc

Cannon foto aparat - 600 KM
Kola i cokolada (da se gricka i pije) - 2KM
Pretrpljeni strah od mogucih sudara - ******

Ali imati starog Audija dizel, koji ce sve to omoguciti i jos dobro te ugrijat - Neprocjenjivo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

...to samo dokazuje Audi kvalitet...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top