Sarajevo:Razbili prozor na automobilu i ukrali torbu

Sarajevo:Razbili prozor na automobilu i ukrali torbu

Član
Objesiti za stub rasvjete pored parkinga odmah! :icon_mad: Mislim da je ovo fabrcki tonirano,ne bi se folija sasula ovako!
 
Narakomana kriza kad uhvati, on ce razbiti prozor ako vidi marku jednu, a kamoli tasnicu u kojoj je mozda novcanik i slicno! Vjerujte da su ljudima razbijana stakla zbog nekih da ne kazem bezvrijednih stvari! Pa znam jednog lika iz Brckog, to jest radio kod mog starog na pilani, dok stari nije skontao da malo malo ode iza paleta da povuce koji dim, i letio je momentalno:) Taj lik je uletio u zgradu opstine i ukrao tastaturu i jos nesto sitno, i kasnije uletio kod jednog djeda ukrao mu kljuceve rezerve od auta! Njih kriza kad uhvati daj sta das, i obicno tako ukradu radio ili slicno, i prodaju ga za sicu!
 
Član
kakvi narkomani, oni kradu po prodavnicama odjecu i gluposti, ovu su svakodnevni momci koje vidjate na ulici klosari i slicni...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Narakomana kriza kad uhvati, on ce razbiti prozor ako vidi marku jednu, a kamoli tasnicu u kojoj je mozda novcanik i slicno! Vjerujte da su ljudima razbijana stakla zbog nekih da ne kazem bezvrijednih stvari! Pa znam jednog lika iz Brckog, to jest radio kod mog starog na pilani, dok stari nije skontao da malo malo ode iza paleta da povuce koji dim, i letio je momentalno:) Taj lik je uletio u zgradu opstine i ukrao tastaturu i jos nesto sitno, i kasnije uletio kod jednog djeda ukrao mu kljuceve rezerve od auta! Njih kriza kad uhvati daj sta das, i obicno tako ukradu radio ili slicno, i prodaju ga za sicu!
;)
ja znam za slucaj da su krali papuce ispred vrata, koje su na pijaci 4-5 maraka, i uhvati ga policija u istoj zgradi sa kesom u kojoj je bilo 3-4 para papuca
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
za njih je najbolji serijatski zakon..

definitivno, ovako ih uhvate ili ih namlate ili ne namlate i to je sve, prvi dan opet ista prica, vide nema zakona isplati im se, Bgm kad bi jednom ruku otkinuli pa drugi bi dobro razmislili...
 
s1ck je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
za njih je najbolji serijatski zakon..

definitivno, ovako ih uhvate ili ih namlate ili ne namlate i to je sve, prvi dan opet ista prica, vide nema zakona isplati im se, Bgm kad bi jednom ruku otkinuli pa drugi bi dobro razmislili...

Ma da je sad ona Titina policija, mislim ja je ne znam, ali po pricama starijih, napedrece te, ubiju boga u tebi! E tako nesto treba za ove danasnje mangupe kriminalce i ostalu bagru!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
za njih je najbolji serijatski zakon..

definitivno, ovako ih uhvate ili ih namlate ili ne namlate i to je sve, prvi dan opet ista prica, vide nema zakona isplati im se, Bgm kad bi jednom ruku otkinuli pa drugi bi dobro razmislili...

Ma da je sad ona Titina policija, mislim ja je ne znam, ali po pricama starijih, napedrece te, ubiju boga u tebi! E tako nesto treba za ove danasnje mangupe kriminalce i ostalu bagru!
Neki dan sam imao priliku da pricam sa policajcem koji je radio i u Titino vrijeme, i govori on meni da je tad radio u Lukavcu, u to vrijeme Lukavac je imao oko 45 000 stanovnika, a u policijskoj stanici Lukavac je bilo zaposleno 100 policajaca! Tad se znao red, bilo je kriminala naravno i tad, samo sto se to puno efikasnije suzbijalo, i ljudi su se bojali policije, a i policija imala vise ovlastenja nego sad...
 
Član
Ima i sad policija ovlastenja, ali za recimo povlacenje pendreka i udarac sa istim, moraju da naprave listu ko ponjavu dugacku kako je doslo do toga, sta kako, a njih to mrzi da rade i zato se puno i ne petljaju. dok u Titino vrijeme toga nije bilo. Svejedno primaju platu, a lakse im je ovako da stoje po strani i ne pisu nista, za istu naknadu.
 
Član
:lol::lol::lol:

A jesu smiješni, slijep bi provalio da smjeraju nešto kako se ponašaju.:lol:

Nego, što ne mlatite ovo kad već znate ko su, onako, čisto rekreativno, jeftinije je nego vreću za boks da kupite?;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:lol::lol::lol:

A jesu smiješni, slijep bi provalio da smjeraju nešto kako se ponašaju.:lol:

Nego, što ne mlatite ovo kad već znate ko su, onako, čisto rekreativno, jeftinije je nego vreću za boks da kupite?;)
;)
itekako smijesni, zbog toga i kazem da nisu narkomani jer ne izgledaju tako nijedan narkoman nema vise od 15kg zajedno s krevetom, ovi se vise od nervoze i treme ceskaju mozda su pocetnici

pola nas na forumu bi ih preko tastature mlatilo, vjesalo itd itd
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:lol::lol::lol:

A jesu smiješni, slijep bi provalio da smjeraju nešto kako se ponašaju.:lol:

Nego, što ne mlatite ovo kad već znate ko su, onako, čisto rekreativno, jeftinije je nego vreću za boks da kupite?;)

"Harbaš
Hajrija
(033) 543-542
ALEJA BOSNE SREBRENE 3
Sarajevo "

"Ova dvojca svaki dan odrade bar tri cetri auta , koga zanima moze ih naci na vojnickom polju oko pekare palma i caffe new york ( harbaši ) "

evo to su kom sa sa-x.com gdje su ih prepoznala:) pa ako budes nekad u Sarajevu navrati malo do njih cisto rekreativno;)
 
Član
hahaha... najbolje uzeti elektro soker... zdrmati ih pa onda udarati... ovako ne moze... njih dvojica ja jedan... :D
 
Top