Sarajevo:Razbili prozor na automobilu i ukrali torbu

Sarajevo:Razbili prozor na automobilu i ukrali torbu

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ax5ePNJT9g8[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-IDrIBnGwWk&feature=player_embedded[/video]
 
Ccccccc, ovo treba uhvatit i ubit od batina, nema druge, svaka cast ovom sto je snimao! Nema mi nista mrze od lopova, je*em li im mamu! Meni neko vece poskidase sve 4 ratkape, nije neka vrijednost, uceras im, ali zao bi bile org mercedesove ne neke pijacarke, i sad auto ni na sta ne licil, valja kupovat neke felge! Ne daj Boze da sam ga zatekao kako skida!:icon_mad::icon_mad:
 
Član
90% sam siguran da ce ih uhvatiti, i sto se tice policije, ona ce da obavi svoj dio posla, dobice oni dobro po tintarama, ali problem nastaje u pravosudju, pustice ih, a oni ce opet nastaviti gdje su stali :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Auuu, kako bi ja ovo nadegenecio majku im klosarsku!!! Mojoj sestri je prije 2 mjeseca iz Fabie maznulo Mp3 ispred kuce, nije bio neki, ali njoj je bio bolji od alpine-a, dreka-plac, nije smjela sebi novi da kupi da ne bi opet ukralo :D, a da sam ga uhvatio, onim tesarskim cekicem bih ga nalupao po bubrezima!!!

I sto je najgore, stvar koja vrijedi 100tinjak KM ono proda za 15-20.
 
Član
mame im se najebem,za ove stvari su zakon folije na staklu ***** bi ovako lako ga sjebao ......
 

MTR

Član
sitni narkomani , sta se sve radi za dnevni šut ili napredak u kriminalu :icon_mad:, to se ba u gepek ubaci i na neku livadu dje ima drvo kakvo pa ga svezes i ostavis kera ljutog jedno 2-3 dana da ga cuva :D
 
Član
ja mislim da su ovo fabricki tonirana stakla,mislim da se nebi bas ovako sasula da ima zalijepljena folija...
 
Legend
al kako lagano rasu staklo:icon_eek:
a i narod je blesav,ostavlja stvari po autu,torbice,normalno da ce ostati bez nje...
 
Član
Jest da se ne treba ostavljati nista na vidnom mjestu, ali mislim da u torbici nije bilo nista vrijedno, da je bilo sta u njoj ne bi rekao da bi je ostavio tek tako na zadnjem sjedistu
 
Top