Sarajevo:Razbili prozor na automobilu i ukrali torbu

Sarajevo:Razbili prozor na automobilu i ukrali torbu

Član
U subotu montirao ovaj prozor, ostao sat poslije posla zbog ovog :icon_mad:
Pošto mi je ovaj Rexton prvo vozilo što sam prodao otkad radim ovdje i dobar sam sa ovim likom čije je auto, pokušao sam doći do informacije gdje su bacili dokumente koje je gospodin imao i uspio sam saznati. Nazovem ih i Idioti narkomanski kažu su bacili u kontejner sve i napravili još veći problem čovjeku, a rekao da neće dizati krivičnu samo da mu vrate dokumente. možete zamisliti...

btw ovaj što se češe jeste Hajruka a ovog crnog zovu "taliban"
 
Član
Ide kod sestre tu i samo svratio na brzinu (cca15min.) Sreća pa je full kasko za auto, ali jbg. valja dokumente opet vaditi...
 

187

Član
tuga..

znam vlasnika ovog dzipa, vlasnik ga nije vozio nego dao svom uposleniku da nesta obavi i ovaj ostavio auto tu na kratko i eto sta se desilo :S
 
Član
ova dvojica jazavaca su sa vojničkog polja, evo sad gledam sa prozora kako se ponosno sepure, zagledaju i vire u neka auta na parkingu, ali naiđe neko od prolaznika i odose. ne znam, ovo je nečuveno, u kakvoj mi ''pravno'' uređenoj zemlji zivimo.
 
nije da se ne zna nego se ne zamaraju s ovakvim nemaju gdje s njima , pola mog komsiluka hoda vani sa kaznama kad ih pitas sto si vani kaze nema mjesta u zatvorima pa cekaju da ih zovnu ccc , vidio sam i danas opet u gradu onu ciganku sto dzepari hladno ode opet na "posao" :icon_mad:
 
Član
Nema kod nas ni d od drzave, ispade da lopov ima najvece poticaje od drzave da radi, krade, obija, uzima, a seta se slobodno ulicom jer nema mjesta u zatvoru za takve...da li nekom sudiji ili nekom od njih razbiju prozor na autu ili nesto urade, naslo bi se mjesta u zatvoru :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Aaaa daaaaj ko koga pravi budaloom ovde, kao ne zna se, pa providni su sam tako, cuj ne zna se, ala . . . . . .dje mi zivimo, ovo je gore nego na divljem zapadu! Ma gje je puno babica tu su kilava dijeca, tako je i kod nas, pun ku*ac presednika, ministara, samo pare uzimaju, niko nista ne radi! Sramota!
 
Legend
"Ovaj članak nije moguće komentarisati."
ovo sve govori,jer prvi koji bude komentarisao reci ce njihova imena,drzava 0 bodova;)
 
Top