Sarajevo: Ministar pijan skrivio nesreću, pa pobjegao u kafić?

Sarajevo: Ministar pijan skrivio nesreću, pa pobjegao u kafić?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajde šta ste navalili na jadnog Ministra , pa nije njemu lako u životu , nema čovjek ni svog vozača pa mora sam vozit :lol:
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Hajde šta ste navalili na jadnog Ministra , pa nije njemu lako u životu , nema čovjek ni svog vozača pa mora sam vozit :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: super receno
 
Član
tako je bilo prije par godina kad su onu curu silovali kod Mejdana pa se hajka digla u gradu pa na kraju ispade da se ona s nekim handrila te se kasnije pokajala.... nemojte letiti pred rudu... moguce je da je covjek otisao u kafic da popije kafu dok policija ne dodje ili nesto slicno.. covjek je ministar ( koliko god ga voljeli ili ne ) i ne mozete ocekaviti od osobe na visokom polozaju da stoji pored auta i ceka policiju kojoj je on eto slucajno sef... normalno da ce sacekati negdje dok se uvidjaj ne zavrsi... to je samo jedan scenario koji mi pada na pamet... narod kod nas inace voli da preuvelica a hvala Bogu na forumu ne vole ovakve vjesti da odmah opletu i popljuju po nekome... sacekajte 2 dana i sve ce se saznati... nikog ne branim ali ako je ona njega udarila ne vidim zasto covjek da bjezi... nema razloga da bjezi i da je on neKog udario, udesi su svakodnevnica...
 
Član
Naravno draže mi je vjerovat da je ministar kriv i da će snositi posljedice, ali kakve institucije i organe vlasti imamo u ovoj je**** Državi, istina će biti ono što oni žele da je istina, i ništa više!
 
Član
mislim da je ovo zadnje mjesto za raspravljati se o politici... ne treba se puno obazirati na politiku... onaj ko hoce i ko je naucio da radi on ce uvijek para imati... uostalom, nema se ko sta zaliti... samo vidite procenat izlaznosti na izborima... narod je ovu vlast i izabrao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top