Sarajevo: Ministar pijan skrivio nesreću, pa pobjegao u kafić?

Sarajevo: Ministar pijan skrivio nesreću, pa pobjegao u kafić?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prema očevicima, mlađa vozačica udarila je u automobil ministra policija Predraga Kurteša, a on je pobjegao u kafić te poslao vozača da preuzme odgovornost


Ministar unutarnjih poslova Federacije BiH Predrag Kurteš optužen je da je pijan sudjelovao u prometnoj nesreći u centru Sarajeva.
Prema očevicima, mlađa vozačica udarila je u ministrov automobil, a on je pobjegao u kafić te poslao vozača da preuzme odgovornost.
Policija pak tvrdi kako ministar nije niti bio u službenom automobilu, pišu bosanski mediji.
- Iz auta je izašao ministar MUP-a Predrag Kurteš. Pokupio je svoju tablicu, sklonio svoj auto s mjesta nesreća i pobjegao u kafić - rekao je otac vozačice Fuad Hadćić-



Jao sta rade ovi ministri? Vrijedi li zakon sa sve u prometu? :icon_rolleyes:
 
Putovanja.ba
Administrator
Koji glupson, moglo je ovo sve proci i da se ne sazna, fol bjezao... Kad ne znaju, treba ih kaznit :D
 
Legend
Ma sve mi postaje jasnije sto RUSI onoliko preferiraju one on board kamere...

nema nisi bio... :icon_mad:

ma izvoli... ;)
 
Franki je napisao(la):
Jao sta rade ovi ministri? Vrijedi li zakon sa sve u prometu? :icon_rolleyes:

Jesi se to Franki iznenadio, zivota ti? :lol:

Ne vrijedi, nije nikad, niti ce kada vrijediti, ne samo saobracajni nego svi ostali zakoni.!:icon_mad:
 
Član
Nek bude sretna. Prije rata tetak se sudario sa nekim guzonjom iz republičkog SUP-a(Stanojević ili tako nekako). Guzonja je bio mortus pijan i prešao na tetkovu stranu .
Sutradan odvedoše tetka, optužnica-pokušaj atentata. 2 godine se naganjao sa osiguranjem. Kad je na kraju sve regulisano za pare koje je dobio mogao je samo karambolku kupit(sve ostalo pojela inflacija).
 
BHT Ovisnik
to znaci kada ja zavrsim svoj fakultet i postanem ministar nece mi nitko nista moci ? jeees:D
 
Član
FEDERALNI PREMIJER NERMIN NIKŠIĆ: Ako se ispostavi da je ministar Kurteš učestvovao u udesu i napustio mjesto nesreće, onda ne može biti ministar
Srijeda | 30.01.2013.

Federalni premijer Nermin Nikšić izjavio je danas Feni da očekuje da istražni organi maksimalno profesionalno i efikasno urade svoj dio posla u slučaju saobraćajne nezgode u kojoj je učestovalo vozilo Federalnog ministarstva unutarnjih poslova i želi ih dodatno ohrabriti u njihovom poslu

kurtes saobracajkaNaime, u ponedjeljak se u Sarajevu dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je učestvovalo i vozilo Federalnog MUP-a, a mediji spekuliraju o tome da li je ili ne vozilom upravljao federalni ministar unutarnjih poslova Predrag Kurteš.

- Kako stvari sada stoje još se sa sigurnošću ne zna puna istina u vezi s ovim incidentom. Bez obzira na to o kome se radi, svako mora snositi posljedice za svoje postupke. Ukoliko se kao tačna ispostavi informacija da je ministar Predrag Kurteš vozio automobil koji je učestvovao u saobraćajnoj nesreći, te da je napustio mjesto nesreće nakon toga, onda nemam dileme da on zbog toga mora snositi posljedice i da u tom slučaju više ne može obavljati funkciju ministra i ja ću kao premijer poduzeti mjere koje će to osigurati - poručio je premijer Nikšić.

VEZANI TEKST: SVJEDOCI TVRDE JEDNO, POLICIJA DRUGO: Da li je Predrag Kurteš upravljao vozilom koje je učestvovalo u saobraćajnoj nesreći?
 
Član
arminnn je napisao(la):
FEDERALNI PREMIJER NERMIN NIKŠIĆ: Ako se ispostavi da je ministar Kurteš učestvovao u udesu i napustio mjesto nesreće, onda ne može biti ministar
Srijeda | 30.01.2013.

Federalni premijer Nermin Nikšić izjavio je danas Feni da očekuje da istražni organi maksimalno profesionalno i efikasno urade svoj dio posla u slučaju saobraćajne nezgode u kojoj je učestovalo vozilo Federalnog ministarstva unutarnjih poslova i želi ih dodatno ohrabriti u njihovom poslu

kurtes saobracajkaNaime, u ponedjeljak se u Sarajevu dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je učestvovalo i vozilo Federalnog MUP-a, a mediji spekuliraju o tome da li je ili ne vozilom upravljao federalni ministar unutarnjih poslova Predrag Kurteš.

- Kako stvari sada stoje još se sa sigurnošću ne zna puna istina u vezi s ovim incidentom. Bez obzira na to o kome se radi, svako mora snositi posljedice za svoje postupke. Ukoliko se kao tačna ispostavi informacija da je ministar Predrag Kurteš vozio automobil koji je učestvovao u saobraćajnoj nesreći, te da je napustio mjesto nesreće nakon toga, onda nemam dileme da on zbog toga mora snositi posljedice i da u tom slučaju više ne može obavljati funkciju ministra i ja ću kao premijer poduzeti mjere koje će to osigurati - poručio je premijer Nikšić.

VEZANI TEKST: SVJEDOCI TVRDE JEDNO, POLICIJA DRUGO: Da li je Predrag Kurteš upravljao vozilom koje je učestvovalo u saobraćajnoj nesreći?

Mislim da se ovdje pokusava zataskati cijela stvar. Mediji su prvo prenjeli da su svjedoci vidili da je ministar izasao pijan iz auta i otisao u kafanu.
 
Putovanja.ba
Administrator
CoL3 je napisao(la):
to znaci kada ja zavrsim svoj fakultet i postanem ministar nece mi nitko nista moci ? jeees:D

Ne vidim razlog zasto ides na fakultet ako imas ambicije da budes ministar? :D
 
Fele je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
to znaci kada ja zavrsim svoj fakultet i postanem ministar nece mi nitko nista moci ? jeees:D

Ne vidim razlog zasto ides na fakultet ako imas ambicije da budes ministar? :D

I ja sam mu to htio napisat :D
nego Cole,cuvaj posao koji imas,vozikaj svog volva,jer veci si ti gospodin od ovih kvazi ministara ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Little Dragon je napisao(la):
Ne kontam sto je pobjegao , svaki insan moze napraviti nezgodu sta ima tu biti cudno jos ako je nesto sitno boze moj

Uprao, nije nikog ubio. A i ako je ona njega udarila nije kriv, a kolege kad su dosle vrlo lako se moglo napisati da je bilo 0.0 promila :)
 
Član
Sišao sa trotoara na cestu bez ikakve signalizacije, ugašenih farova.
- Upravljanje pod dejstvom alkohola,
- Izazivanje saobračajne nesreće pod dejstvom alkohola,
- Saobračajka je imala povrijeđene, djevojka je ugruvana
- Nedozvoljeno parkiranje
- nekorištenje pokazivača
- vožnja bez upaljenih svjetala.

ovo su osnove onog što je u..o motku.
 
Član
mogo se s curom fino dogovoriti , dati joj par stoja, pa onda otici u kafic nastaviti sa alkoholiziranjem
sirotinja su i ovi ministri ba
 
BHT Ovisnik
tvrdoglavi je napisao(la):
Fele je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
to znaci kada ja zavrsim svoj fakultet i postanem ministar nece mi nitko nista moci ? jeees:D

Ne vidim razlog zasto ides na fakultet ako imas ambicije da budes ministar? :D

I ja sam mu to htio napisat :D
nego Cole,cuvaj posao koji imas,vozikaj svog volva,jer veci si ti gospodin od ovih kvazi ministara ;)

studiram diplomaciju pa se malo zezam,daleko mi kuca bila od ovakvih mlakonja kao sto je ovaj "ministar":cool: nadam (iako cisto sumnjam) da ce ga cekati kazna koju zasluzuje, da ce i ova prevara utjecati na to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top