Saobraćajna Policija

Saobraćajna Policija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma jebat mamu bato nema sta.
Odmah rjesavajte to a MOZETE, vjeruj mi mozete.
Nemojte da vam neko sere i ubjedjuje da nema od toga nista.VJERUJ MI
 
Član
0g1 je napisao(la):
PROCITO Moj komentar da ste ispali glupi pa kako god !!!!
Kada ste vec vidjeli sve to i kako se ponasaju pa cak i kad
je ta druga patrola dosla fino ste trebali ''kazete bilo vas 20 ak''
fino ste trebali da se zaletite i da zgazite te drotove dajj ba cu da ga udara
sto drzi apart jos samar da mu pugne ma da je od boga vratio bi mu pa kako
god a nije mi jasno sto se svi niste zaletili da ga branite cu da 2 drotva to da vam
urade pa po kojim to zakonima .. ...:icon_mad:
Moj komentar:
trebali ste ih prebit ko stoku ubit i nogama i sakama.

koju si ti igricu igro pa te prenijelo?? :icon_confused:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
PROCITO Moj komentar da ste ispali glupi pa kako god !!!!
Kada ste vec vidjeli sve to i kako se ponasaju pa cak i kad
je ta druga patrola dosla fino ste trebali ''kazete bilo vas 20 ak''
fino ste trebali da se zaletite i da zgazite te drotove dajj ba cu da ga udara
sto drzi apart jos samar da mu pugne ma da je od boga vratio bi mu pa kako
god a nije mi jasno sto se svi niste zaletili da ga branite cu da 2 drotva to da vam
urade pa po kojim to zakonima .. ...:icon_mad:
Moj komentar:
trebali ste ih prebit ko stoku ubit i nogama i sakama.

koju si ti igricu igro pa te prenijelo?? :icon_confused:

i ja bas kontam:D
samo im jos fali prekrsaj zbog napada na policajca:icon_rolleyes:
 

IGY

Član
tuga brate sta da kazem vise
samo tuzba i idite do mjere da otkaze dobiju, pa kad ne budu vise u policiji fino ih nabubate onda jer su tad obicni gradzani
 
Član
JBM LI IM MAJKU DROTOVSKU GLUPU.
kako bi im bilo da njihovo dijete neko izudara,sta bi onda radili.
kreteni neskolovani.
to su sve retni murjaci s osnovnom.
PS
cast pojedincima,al ih ima stvarno malo.
 
Član
sto bi reko edo maajka "sve se vraca sve se placa majmune...."...prvo ih tuzite pa ako i kad dobijete onda ih nagazajte posteno...
 
Hmm ako je tako kako ste napisali, imate svjedoke, ozljedni list tuzite ih...Manite se ovoga "nalupaj ih kao stoka" itd...Bit ce te, i trenutno ste pod dozom bijesa, no proci ce vas, pa ako uradite neku glupost opet po vasim ledjima...Napravite tuzbu imate i strane organizacije pa tjerajte pravdu...Pravda jeste spora no dostizna je, sto je najbitnije...
 
Član
Nadjoh slucajno na jednom HR forumu, pokipili odenke, pa se smiju nasim drotovima...

Vozi mene jaran kuci iz pravca obilaznice prema benzinskoj pumpi na vrbanja mostu. Malo prije mosta lizaljka zasija u mraku. Dva tipa opasno inteligentnih izraza lica pridjose. Saobracajnu i vozacku. I odmah nakon toga zatrazise da vide zmigavce. Prijatelj upali prvo lijeve pa desne. Drot ocito zbunjen trazi opet da vidi zmigavce. Prijatelj opet upali lijeve pa desne (zaglavljuje mu se prekidac od zmigavaca pa da se ne pegla...). Drot prilazi i kaze cini mi se da vam ne rade zmigavci, molim vas upalite parne zmigavce. Ja se odmah odvalim smijati a prijatelj sav zbunjen upita da mu ponovi jer ga nije dobro razumio. Drot ignorisuci moje histericno smijanje opet trazi da prijatelj upali parne zmigavce. Opsti urnebes od smijeha u autu. Nekako prijatelj smogne snage i upita "parne sa lijeve ili sa desne strane" ;o))))))))))))))))

Helem na kraju (citaj nakon jedno 10 minuta smijanja) je morao upaliti sva 4, drot ljut ko puska sto zadnji zmigavci rade polako ide prema naprijed. Prijatelj gasi sva 4 misleci da je drot vidio i prednje. Urnebes se ponavlja. Ne rade vam prednji zmigavci. Oba ;o)))))))) Ja vec u suzama od smijeha ali prijatelj ne konta da drot nije vidio prednje zmigavce. Kako ne rade? pogledajte opet i pritisce prekidac od sva 4 zmigavca. Prekidac na volseban nacin izleti iz lezista i pade negdje pod sjediste. Prijatelj opet pali lijevi pa desni. Dolazi drot i trazi da vidi oba zmigavca odjednom. Trazi po autu onu plastikicu od zmigavaca, namjestaj je, prekidac zaglavio i nece da uklopi. Helem jedva nekako to uklopismo upalismo opet sva 4, drot ko popisan vraca saobracajnu i vozacku i pokusava da kaze nesto inteligentno kao nemojte da se to ponovi ili ovaj put cu vas pustiti ali sve sto je uspjeo procjediti kroz zube bilo je laku noc.
 
Član
Bio sam sad sa N.N. i izvinjava se i svjestan je da je pretjerao i pogriješio ... Nećemo više imati problema

Hvala Vam svima na razumjevanju i brizi ... teško je sa rogatima se bosti.

Molio bih Admina da se zaključa tema.

Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top