Saobracajna necrece na juznoj magistrali u TZ. kod mosta kipova

Saobracajna necrece na juznoj magistrali u TZ. kod mosta kipova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc negdje oko 22:45 dogodila se teska saobracajna nesreca na Juznoj magistrali u TZ. Tacnije kod Vatrogasnog doba - Mosta kipova . Pri cemu je vozac pri gubljenja kontrole nad vozilom udario u Vatrogasni dom! Vozac je zadobio teze tjelesne povrede ... Ma slike sve govore !
 
Član
zelim vozacu brz oporavak;).. a samo pogledajte cestu na lsikama pa ja se nebi usudio ni 50km/h voziti..
 
Član
u .ebo te sta uradio cojk od auta, dali je sve uredu sa njim, ima dosta krvi, vidi se i airbag da je iskocio, zelim mu sve najbolje, stvarno je strasan udarac bio.
 
Član
Ja ne napisa odmah .... Sto se tice mokre ceste .... Na pocetku krivine , misli m odakle krivina pocinje petnestak minuta prije udesa nasi specijalni KOMUNALCI poceli prati cestu .... Poceli je prati od mosta Kipova ka domu penzionera... to ga je najvise zeznulo! ... Dobro je sto su ostali saputnici prosli sa manjim ogrebotinama ... Vozac je imao 18 godina... vozacki nedavno dobio , jos nesto sto je doprinjelo ovom uzasnom udesu!
 
Član
ova je krivina inace jebena dosta, jer ima kontra nagib, od onog koji treba, tako da ulazak pri mokrom pri 70 km/h moze cak dovesti do gubljenja kontrole, a kamo li brze...tu je ako se sjecate izgubio kontrolu i onaj Ervin s Peugeotom 308 (jes da je on malo brze iso)...ovo je jos zadnja vuca, i eto dokaza da ESP kad se pretjera ne moze nista ucinit...
i ja mu zelim brz oporavak, al mora se priznat da je ipak neiskusan, a dali mu zadnji pogon...sreca pa osto citav...
 
Član
Ma koji ESP ako ga ti ne svintas kad treba i kako treba...
Neiskustvo! - glava ziva, presretan treba da bude.
 
Legend
Kad su ga iznosili iz auta samo je govorio "Ubice me otac, ubice me otac !! "

Povrede:
Otvoren prelom noge, ruke, i krvava glava.
Navodno je oko 2 ujutro dok se uvidjaj jos vrsio, neki momak sa "nekim" crnim autom podletio pod kamion vucne sluzbe koja se tu nalazila.
 
Član
Strah cini svoje...
Ima raje glupe skroz... ako vidis rotaciju... zuta, plava, crvena svjetla... pa valjda nesto nije u redu u 2h navecer, smanji brzinu jebemu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top