Saobracajka na Pingi Tuzla

Saobracajka na Pingi Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne iskustvo, konta naucila gas pritisnut i ona gasa. sto kaze triza malo na kocnicu i CAO. nek svim bude OK za ostalo je lako
 
Član
uh bilo je dobro prevrtanje.....

a djevojka je sinoc odma na operaciju.....
tako sam jutros cuo info sa gradine od prijatelja...

ima slomljenu ruku ili nogu (NISAM DOBRO RAZUMIO) i iskocila je kost napolje...

ostale povrede neznam...
al je bilo krvi po citavoj gradini.:icon_confused:
 
Član
na onom dijelu kad prodjes 40km/h auto oskace i izvija se ....a da su malom brzinom prosli to cisto sumnjam nebi se ovo desilo...
 
Član
dok ne osvane neciji mermerni spomenik i dok neciji roditelji ne zaplacu....:icon_confused:
nece se onaj dio puta srediti....
ulazu se pare u nesto manje potrebno...a onde sto nemal 24h..auta prolaze to nije bitno....:icon_mad:

Deyo je napisao(la):
i sad će majmuni iz policije reci neprilagođena brzina, a to što je put kao za motocross, to ništa...

pa to je njima u svakom zapisniku uradjeno....jedino to i znaju samo pisati
 
da li bi imali sanse kada bi tuzili nadlezne za odrzavanje ovog puta :icon_question: jer, ocigledna je krivica ovdje....eh da je ovo normalna drzava..
 
Član
Sinoć u 12:45 dogodila se i saobraćajna nesreća u blizini benzinske pumpe "INA". Nezgoda se dogodila kada je S.K. rođena 1987. godine u Tuzli izgubila kontrolu nad vozilom usljed čega je došlo do prevrtanja na krov vozila Opel vektra (182-E-621). Povrede je zadobila i S.K. koja je vozila kao i djevojka koja je sjedila na mjestu suvozača ali se ljekari UKC-a nisu izjasnili o težini povreda.

(tuzlarije.net)
 

LSD

Član
duja ispod plavog mosta 120km/h kapak,amir siptar sa audijem 140 glat al kad je suho :D

quattro je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Na 80 se bukvalno odvoji od zemlje...

vidim isprobavo si,i ja sam:D
moze se od ine 80,preletit,al sa novim ovjesom,a od skvera sporije,i to desnom stranom :)

zelena omega karavan 140km /h prodje pingom u oba smjera , 120 kraj muzicke :icon_eek:
u oba smijera :icon_rolleyes::icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top