Saobracajka na Pingi Tuzla

Saobracajka na Pingi Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upravo se dogodila saobracajka na pingi u tz valjda onaj sam mazdom mx5 bordo cabrio se prevrnuo samo me interesuje na sta se prevrnu kad krova nema.... uglavnom pravo jebeno izgleda vidim momka trpaju u taxi da ga vozi u bolnicu nije dobar... i ja sam brzo proso nisam stigo vidjet detalje al izgleda na onu grbu prebrzo naletio a lagano auto i krov... ako ko ima vise info il ako je neko voljan saobracajka se desila prije 10-ak min pa nek ode pogledat...
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

jbg zao mi je al pitanje vremena ko ce posteno ondje nastradat... eto naleti momak malo auto lagano zadnja vuca i krov... kad li ce ono govno popravit pa nije milion da se ona grba sredi... popravljali ko fol grbe a onu glavnu ostavili zivu... ccc
 
Administrator
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

:icon_rolleyes::icon_rolleyes: ima grba da se covjek zapita:icon_rolleyes: od muzicke do kajmak stanice, ko fol u planu da se radi neki tunel tu, a nisu u stanju ni poravnati cestu, kamoli nesto vise:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

danas se ja okreno ondje. keva kad nije dobila slom zivaca

pod hitno ono treba uredit
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

pa tek smo ga upoznali :icon_confused: nadam se da mu nije nista ozbiljno i da ce brzo biti ok..
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

Nije Omar....Bordo Vectra B, 2 cure su bile u autu....prosle kraj nas na Jupiteru 10 min prije....kad zove drug , da vidis cirkusa na Pingi.....koliko sam mogao dokuciti, prevrnula se preko haube, salto unaprijed izvela....
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

evo i ja sam sad dobio potvrdnu da je opel vectra a ne omar... ja s motorom prolazio pa nisam vidio dobro jbg zakleo bi se da je ona mazda al ajde... sve u svemu saobracajka je bila... niko nezna kako su ono izvele...
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

trizex je napisao(la):
Nije Omar....Bordo Vectra B, 2 cure su bile u autu....prosle kraj nas na Jupiteru 10 min prije....kad zove drug , da vidis cirkusa na Pingi.....koliko sam mogao dokuciti, prevrnula se preko haube, salto unaprijed izvela....

boze kako to izvedose :icon_question:
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

brza voznja....drug se vozao s njima neku noc...kaze divlja cura maximalno....i nocas je valjda zujala gore dole, tako mi rece poznanik...par puta proletila gore-dole....ondje je neravno, ponijelo je, garant je zviznula po kocnici refleksno, i ode guzica u bok....2 prava traga po cesti, a auto ima abs....znaci bocno, panika kocenje, i j*iga....

fd99108621.jpg


ade941a405.jpg


Lose su slike, ja slikao vise od zaj*ancije....autu je upaljen stop, vidi se u mraku iza stanice tamo....nema nista osteceno oko stanice, drvece, stanica, NISTA.....a kako je usko, ja kako vidim mogla je samo preko nosa izvrnuti se (dosla je gore od pravca INE) , ili neka magicna pirueta da je bila u pitanju.....
 
Član
RE: Saobracajka na Pingi (tz)

je jej vidio sam i ja prije pola sata,stoje murijaci pored patrolnog auta naslonjeni skrstenih ruku i coliraju.., al ne stigoh slikat, ccc auto na strani ispod ograde na krovu cini mi se , udubljenje na prednjem lijevom cini mi se blatobranu, nadam se da nije nikome nista bilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top