Saobracajka na Pingi Tuzla

Saobracajka na Pingi Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nodiash je napisao(la):
Nesto ne mogu da vjerujem da je taj naucnik s tim karavanom 140 pros'o onom stranom:icon_confused:

Cudi me da nisi nikad osmekao tu Omegu, tamno zelena, xenoni i u farovima i maglenkama, felgi se namijenjao kamaru....i vazda ide milion :)
 
Član
Nisam je nikad kuznuo...al rijetko sam na cesti:D ako je stvarno tako onda je budaletina globalnih razmjera...mora da je suicidan ili pak totalno lud :icon_rolleyes:
 
Legend
nodiash je napisao(la):
Nisam je nikad kuznuo...al rijetko sam na cesti:D ako je stvarno tako onda je budaletina globalnih razmjera...mora da je suicidan ili pak totalno lud :icon_rolleyes:

frajer je za ludnice,nisam ga nikad vidio da normalno vozi
 
Član
ja bio u kolima kad cojk prodje sa obje strane 140,ako nevjerujes nije problem provozat cete decko...:lol::lol::lol::lol:
 
sto se tice ovih brzina...no comment...al sto se tice ceste kolko god ruzno zvucalo treba prilagodit brzinu kosto ljudi kazu...ondje je kolko znam 50 ogranicenje...tako da...a cesta jest losa, to stoji, al cekaj dok napravi imamovic jos koju fontanu pa ce onda mozda i glavnu infrastrukturu u gradu uradit...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
sto se tice ovih brzina...no comment...al sto se tice ceste kolko god ruzno zvucalo treba prilagodit brzinu kosto ljudi kazu...ondje je kolko znam 50 ogranicenje...tako da...a cesta jest losa, to stoji, al cekaj dok napravi imamovic jos koju fontanu pa ce onda mozda i glavnu infrastrukturu u gradu uradit...

sta ti imas protiv imamovica ? ... da nije napravio one fontane nebi se cure i momci imali gdje ljubit zaljubit odljubit i sve ostalo sa ubit ... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top