SaMoStreetRace 2007 / II

SaMoStreetRace 2007 / II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
tepSIJA je napisao(la):
Usput, bilo bih mi drago pa kad bi nekako mosarci u suradnji s sarajlijama mogli izganjat neki vid donacije da se asfaltira na novo ona pista, barem duzina 402metra + zaustavni dio cijelom sirinom..

ma nidje veze, pista je odlicna

treba asfaltirati tj pokrpiti prilaz pisti, ima i kamenja i rupa...

a onaj put kojima su isil gledaoci na parking je kritican, opet makadam rupe i blato, pa ne voze svi neke koze od auta na 14kama da ne osjete rupe i da im je svejedno hoce li voziti 2km po asfaltu ili po makadamu

o mimoilazenju tuda da ne pricam....

sto se tice trke super je bilo stvarno, organizacija odlicna, svaka cast organizatorima.
 
Član
HuKa je napisao(la):
Pa jel vozio Edo... i koje je imo vrijeme ?

ma joj vozio sam mada je bolje bilo da nisam.. Sjeban sam.. Auto dobija previse goriva, trosi ulje zbog diflona ili karika neznam jos 100%, u po trke puce neki ku*ac od vode itd.. Tako da je best time bio zalosnih 16.3...


Sto se tice same trke sve u svemu dobro je.. Malo je bilo kasnjenja jer je neki motorista palio gume na kablu od mjerne opreme (smijesno i zalosno).. Takmicara 48..

16 klasa - Tiro Alfa
15 klasa - Beljo G60 Mostar


Hota vozio najbrze 11.5xx
 
Član
Hota leti... :) Cestitke Tiri, jucer drugo, danas prvo mjesto.

A ti edo nisi cuo za onu, pobjednicki konj se ne mijenja?
Onako dobru masinu prodao zbog VR-a...
 
Član
Na kraju je bio okrsaj "za raju", Hota vs. Kawasaki ZX12R

1788.jpg


iiiiii ode....:D



















:lol:LANCIA:lol:
 
Član
Sto se tice same organizacije i regularnosti na utrci svaka cast samo je kod takmicenja u db drag-u bila smjesna da ne kazemo zalosna situacija da se propisana pravila menjaju na licu mjesta i to izjavom vodeceg covjeka : "ja ovdje odlucujem kako ce biti" a vezano za slucaj Nermin Ligata amk Carbon i Veko iz xxx team. Svima su jasna pravila i po tim pravilima veko je trebao biti diskvalificiran a u finalu se trebao pojaviti Nermin a sto je promjenjeno izjavom vodeceg covjeka za db drag takmicenje. :icon_evil:
 
hvala svima koji su bili i time podrzali manifestaciju
ukratko nedjelja puno bolja i posjecenija od subote...
zbog umora i nespavanja 4 dana sada samo to, a sutra detaljan izvjestaj...

hvala jos jednom..
 
Početnik
@silverstar, svaka cast na organizaciji, super ste odradili, drago mi je i da je semafor proradio na kraju ...

@ alden_sa, po pravilima ako imas score veci od 140dB i sjedis u autu , maximalni score koji ti se biljezi jeste 140...

takodje postoji Head Judge na eventu upravo radi toga, i kome se pravila na svidjaju moe da odstupi..
 
Član
Ja sam bio u subotu tako da se moj komentar odnosi na taj dan.
Ukupno 36 takmicara,zanimljivih borbi je bilo na pisti. Osvojio 3.mjesto u klasi 15+ zadovoljan sam s obzirom da mi fali jos malo iskustva na semaforu.
Po meni u okviru svih mogucnosti i nemogucnosti organizacija je bila za 10.
Uvijek se znalo gdje sta ko kako kao takmicar nisam morao da lutam i da se raspitujem sta se desava o svemu sam bio upucen na vrijeme (pravo osvjezenje poredeci sa Gerinim kupom)
Dosada sam samo ucestvovao na Gerinim trkama kao takmicar,ovo je prvi put da sam takmicar negdje drugo i na pravom semaforu. Gerin kup je jakooo daleko po nekim pitanjima u odnosu na Vas!
Jako je fino sto su se rezultati znali odmah po odvezenoj trci,kao i vrijeme reakcije.
Sve u svemu cestitke momcima iz SRCS i AMK Nitro na dobro obavljenom poslu! I da se sretnemo na jos dosta ovakvih eventa!
 
Član
Vama muha cestitam na rezultatima i hvala za informaciju koju ste i momcima iz audio tema-a prenijeli dole na tkmicenju a vidi se da nisu bas upuceni u pravila i da im treba neko sa strane govoriti kako sta ide i koja su pravila,nisu dorasli poslu kojeg su se prihvatili. Jedino svojim izjavama kvarili extra odrađenu organizaciju.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nije valjda fakat Hota "mahno" motor, za koliko ga je uzeo?
To bi volio vidjeti... :D

To je bio los vozac na motoru! Jer nemoguce je da 12-ku odere Lancia! P.S. Cestitke svim takmicarima sa foruma!
 
Član
Znam da je nemoguce u teoriji, jer taj motor radi 402 za 10.4 sekunde. Ali fol je da to vrijeme radi vjerovatno na pravoj pisti sa boljim gripom guma i jos vaznije, sa profesionalnim vozacem. Ja bi se kladio da u BiH nema sve skupa 10 motorista koji bi mogli izvuci to vrijeme iz tog motora u perfektnim uslovima. Vidio sam kako profi motoristi startaju motore na maksimumu i to je umjetnost, za koju treba imati stvarno zavidnu razinu znanja.
 
Član
Cestitke momcima iz SRCS i AMK Nitro na organizaciji! Cestike Galetu za 3. mjesto u klasi 15 i Ligi za 3. mjesto u db-u... Edo vise srece drugi put... Zima je pred tobom da ga ustimas pa u novoj sezoni po pobjede...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top