SaMoStreetRace 2007 / II

SaMoStreetRace 2007 / II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pricali smo maloprije sa ljudima iz Audio-team, ovo govoroim vezano za dB drag, oni dole rade u Subotu to im je normalni radni dan, tako da sam dobio odgovor od Zdenke , to je onaj sjed ciko koji mjeri na dB dragu da je dB drag u Nedelju ili nikako, jer oni ne mogu fizicki doci ranije...

takod da ce se ipak i style i dB drag odrzati u Nedelju, nadam se i trka da ce biti potpuna sa ovim ....
 
Član
copy/paste

Ajde sobzirom da su vasi vecinom u mostaru da vam ja napisem otprilike kako je bilo.......
Vrijeme extra al stvarno extra auta skromno 40-ak
Neznam sve pobijednike al evo ponesto sto se sjecam onako
11-12sec Hota(11,8xx)
12-13sec alfa romeo 145 iz vodica
13-14sec Omar (13.1xx)
14-15sec Davorin Zlomislic (13.9xx u finalu)
15-16sec Honda civic iz vodica
16-17sec Neki momak iz mostara sa 2.5 Bmw-om
17+ sec Momak sto je kupio golfa od harisa (znaci kec u dvije boje)
POzzz
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
copy/paste

Ajde sobzirom da su vasi vecinom u mostaru da vam ja napisem otprilike kako je bilo.......
Vrijeme extra al stvarno extra auta skromno 40-ak
Neznam sve pobijednike al evo ponesto sto se sjecam onako
11-12sec Hota(11,8xx)
12-13sec alfa romeo 145 iz vodica
13-14sec Omar (13.1xx)
14-15sec Davorin Zlomislic (13.9xx u finalu)
15-16sec Honda civic iz vodica
16-17sec Neki momak iz mostara sa 2.5 Bmw-om
17+ sec Momak sto je kupio golfa od harisa (znaci kec u dvije boje)
POzzz

Pa jesil ti isao, ides li danas ___???
 
Član
Jucer sam ja bio dolje na pisti, finih auta je bilo.
Vrijeme je posluzilo kao nikad do sada sva sreca, organizacija je bila najbolja do sada u BiH sto sam mogao vidjeti sve za 10, posebno mjerni instrumenti i obavjesti komentatora "odmah" prije starta, tokom trke i nakon zavrsetka, vremena iz prve ruke, odusevile su me sitnice koje na dosadasnjim trkama nisam slusao/gledao... pored toga sve ostalo, kao razglas, oni mobilni WC, ograda, docek, info, parking prostor i sve...

ne znaci nista ali organizaciji Svaka cast.

Usput, bilo bih mi drago pa kad bi nekako mosarci u suradnji s sarajlijama mogli izganjat neki vid donacije da se asfaltira na novo ona pista, barem duzina 402metra + zaustavni dio cijelom sirinom..

Ja sam se bio prijavljen online ali problemi u putu zbog kojih sam kasnio cca 1-2h su krivci sto nisam prvi dan vozio. a ujedno na putu kad Mostar lamela je izdala, tako da drugi dan nije bilo smisla trkat se i doma sam se vratio. prvom krenem na foru fino, ali saltanje u drugu obrtaji idu u crveno auto stoji, ne desava se nista... toliko za sada drugom prilikom tj u drugoj narednoj 2008 sezoni bude bolje :)

pozdrav
 
tepSIJA je napisao(la):
Jucer sam ja bio dolje na pisti, finih auta je bilo.
Vrijeme je posluzilo kao nikad do sada sva sreca, organizacija je bila najbolja do sada u BiH sto sam mogao vidjeti sve za 10, posebno mjerni instrumenti i obavjesti komentatora "odmah" prije starta, tokom trke i nakon zavrsetka, vremena iz prve ruke, odusevile su me sitnice koje na dosadasnjim trkama nisam slusao/gledao... pored toga sve ostalo, kao razglas, oni mobilni WC, ograda, docek, info, parking prostor i sve...

ne znaci nista ali organizaciji Svaka cast.

Usput, bilo bih mi drago pa kad bi nekako mosarci u suradnji s sarajlijama mogli izganjat neki vid donacije da se asfaltira na novo ona pista, barem duzina 402metra + zaustavni dio cijelom sirinom..

Ja sam se bio prijavljen online ali problemi u putu zbog kojih sam kasnio cca 1-2h su krivci sto nisam prvi dan vozio. a ujedno na putu kad Mostar lamela je izdala, tako da drugi dan nije bilo smisla trkat se i doma sam se vratio. prvom krenem na foru fino, ali saltanje u drugu obrtaji idu u crveno auto stoji, ne desava se nista... toliko za sada drugom prilikom tj u drugoj narednoj 2008 sezoni bude bolje :)

pozdrav

PUUUNO bolje...
 
Član
Par slika od mene mozete pogledati na www.tepsija.ba ili tacnije galerija:

http://tepsija.ba/galerija/thumbnails.php?album=8

i meni definitivno najljepsa slika s prvog dana

PB032490_%28Medium%29.JPG
 
Član
Ima finih slika tepsija, samo moras nabavit aparatic za zoomom od bar 8x... :icon_biggrin:

Ova mi je cool, zna se zasto...

PB032523.jpg


Ima li neko rezultate od danas?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top