Saab 95

Saab 95

Da li neko zna gdje bih mogao nabaviti lanac za saab-a, b205e motor, Febi Blisten 25177 kt broj, moze i druga marka ako nema febi
 
BHT Ovisnik
Ovo je lađa od auta, preudobni su. Moze se on jos malo cipovat i eto snage. Dobivao sam jednog u zamjenu ali mi trenutno nije odgovarao,inace extra auto kako stariji tako i mladi od ovog :)
 
20150523_181958.jpg

Proba feluga, misljenja? Nisam stavio cep zaboravio :D gume su 235/40 r17
 
Prigusen je sa 185 na 150, jer imaju tri verzije ovog motora 150 i 185 koriste isti turbo samo je mapa drugacija. A verzija od 230 koristi drugaciji turbo tj veci
 
uploadfromtaptalk1432802515246.png
Krecemo sa pripremom za farbanje, da to bude kako treba :D
P.s slika je ovakva jer je SS sa telefona, original je prevelika a da radim upload na neki sajt preko tel nemam vremena :D
 
Član
Odradis uplod slika preko tapatalk i on sam umanji. Vjerujem da nosis smartphone. Autic ti je super. Feluge preporucujem da uradis u dve boje i bice extra a malo vise posla. Amoj predlog je da lice uradis sivo a ostale sve strane crnom bojom i bice kao grom. Dobices kao kod mene komb...pogledaj garazu.
 
Zeza me tapatalk nesto prije par dana radilo sve extra i sad nece ali proradice. Haha druze citas mi misli krakovi ce ici u sivo ostalo u crnu i onda keramicki bezbojni. Pogledacu odmah, i hvala.
 
Ma znam non stop sam na njemu ali par dana mi slike nisu radile slab upload nesto bio. Sad radi valjda, ima li slika u postu iznad
 
Top