S

S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stvarno neznam cemu ovi omalovazavajuci komentari na covjekov racun!Ono,vi sve znate i bas se osjecate mocni kad se sprdate na neciji racun!Uredu je napisati da vam se auto nesvidja,ali vrijedjati covjeka,nije.Druze,samo naprijed,ako se tebi svidja to je najvaznije!
 
Početnik
jarane moja preporuka ..idi na clean ili na german style .. ovo mi nestoji .. pog;edaj kako bi izgledao kad bi bio german tyle ..ovo je photoshop al nadam se da ce ti malo razjasnit sliku


787f79351da3fac20e194e12e1c9d988.jpg
 
Član
ovo vise dodje ko golf mk2 style :lol: a drug svaka tebi cast na trudu i radu i upravu si svako na svojim greskama uci a ne na tudjim i nema tog ko nije grijesio i zato samo polako sredi ovaj prednji branik a ovo ostalo moze proc jer to je neki tvoj stil vazno je da je zvjerka pod haubom a ne neki dizelas i stvarno nerazumijem ove zlobne komentare svakom ko uradi auto u nekom drugom a ne klasicnom german stilu jestel nekad mozda pomislili da se nekom vase auto nesvidja i al vam se ne podsmejhuje i ne omalovazava vas rad i trud koji sigurno nije nimalo veci nego od ovog koji je ulozen u ovog jugica.
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
jarane moja preporuka ..idi na clean ili na german style .. ovo mi nestoji .. pog;edaj kako bi izgledao kad bi bio german tyle ..ovo je photoshop al nadam se da ce ti malo razjasnit sliku


787f79351da3fac20e194e12e1c9d988.jpg

Nije potrebno puno toga reci jer covjek ti je sve slikom pokazao a ona je 1000 rijeci...ono respekt na trudu al nije to to druze...malo si skrenuo sa pravca tuninga u anti...NHF al tako je..
 
Član
E,a najluđi su mi ovi što pričaju , nemoj ti njih slušati druže,ekstra projekt samo tako, ...:icon_question:
Pa dajte šta je vama , svi koji su mu rekli šta bi trebao uraditi ,su to rekli iz najbolje namjere i drugarski ..da bi na kraju njegovo auto izgledalo ljepše...
evo ovako treba izgledati jugo...;)
 
Član
havver je napisao(la):
Stvarno neznam cemu ovi omalovazavajuci komentari na covjekov racun!Ono,vi sve znate i bas se osjecate mocni kad se sprdate na neciji racun!Uredu je napisati da vam se auto nesvidja,ali vrijedjati covjeka,nije.Druze,samo naprijed,ako se tebi svidja to je najvaznije!

slazem se...niko nije savrsen..a svak uci ili na svojim ili na tudjim greskama...i nekima je ovo bilo preemocno..dok je bio mladji..pa se nije toliko razmuio u to..evo ja prvi..dok nisam bio na ovoj stranici..meni je bilo vazno da je auto samo ispravno..sto naucis od tate ..kako cuva auto..a ovo za felge..ja skoro nisam ni znao..a sada mogu rec da vec ponesto i znam..sto mi je u glav..kao super auto za mene..
 
Pricajte vi sta hocete, nisam ni ja ljubitelj WV pa ga opet ljudi unakaze svaka cast onome ko se potrudi da uradi auto u svom stilu a ne kopiranje jedni od durgih. Sto se mene tice ja imam svoj stil i svoje ideje. A branik kod mog auta ce u sledecoj prepravci biti samo manji otvor da se vise istice kao logo Y i nista drugo. Pa kome se svidja nek pozdravi a kome Ne neka negleda. Sta bih ja drugo, u ostalom necu nikog da kopiram to je moja ideja i ja cu da stojim iza nje.:cool:
 
Član
Svako napravi gresku, ali bi ti trebao te greske postati svjestan, poslije svih ovih komentara i predloga... Zeznuta stvar je igrati se plastikom na autu, tu malo ko ne napravi glupost, ali ti si ga bas, bas...ali ono bas ukakio...:D

Uglavnom ja se ne bih osjecao ugodno da vozim nesto cemu ce se ljudi smijati, a ako vec imas zelju, a nemas bas neku ideju, pogledaj ostale, pa napravi neku manje drasticnu preradu, da bi dobio nesto za oko vecine lijepo, valjda ti je to cilj.
Ovaj crveni jugic sto ga je bokii postavio je dosta kompaktno uradjen, jer se nije daleko otislo od fabrike, nema hrpa plastike i ostalih kicastih elemenata...

Nadji temu antituning, pogledaj tamo auta, pa se nadam da ces poslije toga skontati sta si uradio...

Puno srece i pameti ti zelim u nastavku... I razmisli dobro sta hoces od auta, da je lijep ili da je cirkus po tvome ukusu....;)
 
Svako ima svoje ideje i vizije, ja znam sta cu jos uraditi. Kome se nesvidja neka negleda i necu vise da komentarisem o tome. I ja sam vidio kod ostalih kamaru nedostataka ali nikad im nisam pametovao i govorio sta da urade Fabricka orginalnost je jedno a prerada po ukusu je drugo i misli da je stvarno suvisno o tome raspravljati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top