s čime perete alu felge

s čime perete alu felge

Član
Franki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
sonax extreme,nista bolje nisam vidio
ako bas bas ima tvrdokornih mrlja,onda saperes pa opet,ma skida sve :)

E kad ste vec digli temu da i ja nesto pitam prije locka :lol:
Koji je to sampon imas li sliku i da li sa njim peres i auto?
Kako je se pokazao?

Covjek je pisao o srestvu za pranje alu felga :D
 
Član
Kad sam kupovao Kärcher dobijem neko sredstvo Kärcher-ovo za felge. Ma nikad ni sa čim nisam bolje felge prao. Samo mi sada nestalo i nigdje nisam našao da to ponovo kupim.
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Franki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
sonax extreme,nista bolje nisam vidio
ako bas bas ima tvrdokornih mrlja,onda saperes pa opet,ma skida sve :)

E kad ste vec digli temu da i ja nesto pitam prije locka :lol:
Koji je to sampon imas li sliku i da li sa njim peres i auto?
Kako je se pokazao?

Covjek je pisao o srestvu za pranje alu felga :D


Pa nemoj meni nista govorit reci njemu on pere sa auto samponom felge :lol::lol:
 
n_arf%20gord.jpg


najbolje najjeftinije za stare felge :icon_smile:
 
Član
sonax je digao kvalitet svojih proizvoda to je cudo. licno sam se uvjerio na onoj sonax nanopro pasti kad sam polirao Limpiju skodu. Poslije toga sam i sam poceo koristit neke proizvode kao sto je vosak za zastitu, ima vise od mjesec dana kako sam ga nanio i dan danas se vidi ucinak cim se auto pokvasi, znaci extra
takodje imam sampon za pranje auta, isto sonax. velika posuda, cep ide na 5 litara vode. tako da s tim operem i auto i fele, stvarno se odlicno pokazao
posebno ima sredstvo za uklanjanje onih usljivih musica, on je tu i tamo sto se efekta tice, valjda su nam kvalitetne musice:D

Sonax%20Insektenset%20314.997.JPG
 
Član
mara- je napisao(la):
Kad sam kupovao Kärcher dobijem neko sredstvo Kärcher-ovo za felge. Ma nikad ni sa čim nisam bolje felge prao. Samo mi sada nestalo i nigdje nisam našao da to ponovo kupim.

Jesi li trazio u OBI-u? Ako nema tamo, zastupnistvo Karchera je negdje u Vogosci pa pokusaj i tamo.
 
Član
Bio sam u Vogošći, uopšte nemaju ovako pakovanje, nešto drugo sam kupio ali nije isto. Pogledaću u OBI-u.
 
Top