s čime perete alu felge

s čime perete alu felge

evo kako naslov kaže, zanima me čime perete alu felge... koji je šampon najbolji, možda neko sredstvo ili pasta... uglavnom zanima me čime dođete do visokog sjaja i čistoće felgi... ;):cool:
 
Legend
ako su felge kvalitetno lakiranje, ili dobro poliranje onda daxom :)
naprsces, sacekas 2-3 minute i saperes..
 
Član
Sona kiselina ti je najbolja za uklanjanje tvrdokorne prljavstine i zutila iz koje se stvara od visoke temperature... Samo pazi da sebe ne zalijes s njom, uzmi pumpicu od sredstva za pranje prozora i naprskaj zeljene povrsine, pusti kratko da odstoji i samo saperi vodom. Nakon toga dovoljno je redovno odrzavanje samponom i jakim pritiskom na samousluznim praonicama.
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
evo kako naslov kaže, zanima me čime perete alu felge... koji je šampon najbolji, možda neko sredstvo ili pasta... uglavnom zanima me čime dođete do visokog sjaja i čistoće felgi... ;):cool:

06072010933.jpg

Tu i tamo koristim ovaj za naplatke...cca 45 kuna je sad..

prvo pošpricaš ....i...kad...

masnoća krv propiša....:lol:
npr.
felge_mit_sonax.jpg


ili ako imaš dvije flašice..daš i teti da se igra..po drugoj felgi
sonax-xtreme-felgenreiniger-g2w7792-2.jpg

jel treba malo pričekat da počne djelovat :D

malo mini washa da to ispereš..ima i miris..ko po... ne znam...al ok je :D

malo ostaviš..i onda pozoveš neku tetu da to obriše do visokog sjaja..ak ima koja..uz put :D
SONAX-FelgenPflegeTuecher_lightbox.jpg


il da bar stakla opere..
SONAX-Xtreme-ScheibenKlar-NanoPro_lightbox.jpg


i to je to :icon_smile:







drugi dan obavezno kiša padne :lol:
 
Član
Felge pereme sonax šamponom wash&wax, istim šamponom perem i auto, za sada nisam imao potrebu da kupujem poseban preparat za felge....mada ću probati i ovaj sonax za felge nek se nađe :D
 
Član
sonax extreme,nista bolje nisam vidio
ako bas bas ima tvrdokornih mrlja,onda saperes pa opet,ma skida sve :)
 
Član
A kad su prasnjave i jos crne??? Imam OZ 24 Ann... slomim se 20 krakova prebrisavajuci...
 
Član
samo kiselina
ona crvena flasa,sto se koristi za WC
jedan litar oko 1,5km
moze ti biti koliko hoces
samo nemoj puno zadrzavati na felgama
uzmes cetku za farbanje,umocis u kiselinu,namazes felgu i odmah zatim sapiras
ma nemoze da ne valja ;)
do sada je ispitana na nekoliko stotina setova i svaki put izadje kao pobjednik ;)
 
Član
De nije valjda da mislis na ono za WC...domestos ili ? Salis se? Zar to nece ostetiti felge...mislim ipak kiselina je u pitanju?
 
Top