S 24 možete biti roditelj, ali ne smijete voziti?!

S 24 možete biti roditelj, ali ne smijete voziti?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Glupe zakone uvode i oni i mi :lol:

Ako je neko bolestan u glavu džaba mu sve odredbe on će voziti kad hoće i šta hoće i pritom možda ubije nekoga..I zato se svi trebaju srezati i planeta će biti spašena ako mladi ne voze iza 11...
 
Član
to ogranicenje na snagu ima isto ne vrijedi ako u aobracajj pie 75 kw ,nemora znaciti da je toliko i pod haubom, kad neko ukrade sliku iz muzeja koja ima neprocijenjenu vrijednost, sto neko nebi uspeo prevarit 2 murijaka :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
future je napisao(la):
to ogranicenje na snagu ima isto ne vrijedi ako u aobracajj pie 75 kw ,nemora znaciti da je toliko i pod haubom, kad neko ukrade sliku iz muzeja koja ima neprocijenjenu vrijednost, sto neko nebi uspeo prevarit 2 murijaka :icon_biggrin::icon_biggrin:

ito sto kazes,al u novijih auta u malo koga ja drukcije pod haubom i papirima
 
Član
sto se tice vozackog iskustva, ja koji vozim aktivno godinu i po, imam 165 puta vise iskustva od rodjaka koji je '83god i koji je zadnji put vozio kad je polago prije 5-6god...

mislim da je ludoA spomeno one sto su poginuli. poginuli su dok je vazio taj zakon. isti slucaj bi bio i da nije. onima kojima je do za*ebancije, njima nije bitan ni dan, ni sat, ni zakon...
 
Član
pa smije se vozit iza 11 .. samo snaga vozila je ostala od zadnje promjene.. ne?

I taj zakon je definitivno nedorađen, nemoš vozit nekog diesela bez turbine sa 103ks a mozes swifta gti sa 101ks ...

Iako.. murja ne prati to previše, više gledaju kako voziš nego kolko jak auto voziš, ja sam odma do zagreba, 3 puta su me zaustavili u passatu 110ks, nisu nikad ništa rekli.. da sam divljao po cesti dali bi mi i kaznu za snagu na sve ostalo.. al ak normalno voziš ništa.. pa nisu oni tolko glupi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top