Rukavica bačena S-klasi

Rukavica bačena S-klasi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
edoze ti sila..:D

Vernes_AMG je napisao(la):
bravof je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
upravo sam ja htio to napisati , BMW 7 TEK SAD postaje konkurent S klasi iz 2006. dok redizajnirana S klasa nadmasuje ovu sedmicu , sta tek treba ocekivati od nove generacije S klase :cool:


:smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
:smajli17::smajli17::smajli17::smajli17::smajli17:



das ist BMW:smajli04:

stop writin' crap ;)


ok,jos neka zelja...:lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
edoze ti sila..:D

Vernes_AMG je napisao(la):
bravof je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
upravo sam ja htio to napisati , BMW 7 TEK SAD postaje konkurent S klasi iz 2006. dok redizajnirana S klasa nadmasuje ovu sedmicu , sta tek treba ocekivati od nove generacije S klase :cool:


:smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
:smajli17::smajli17::smajli17::smajli17::smajli17:



das ist BMW:smajli04:

stop writin' crap ;)


ok,jos neka zelja...:lol:



@:bravof
bezveze spamas s nepotrebnim komentarima
dobar jest ali nije ni blizu S klasi ...
 
Član
ma oba auta su extra nema tu razlike......oni imaju svoje musterije ili zaklete bmw-ovce ili zaklete benzovce :D:cool:
 
Član
ne znam vala kad se pocnu ovi svi javljat za merca...jebo vas Mercedes sve redom...BMW je odavno premasio Mercedesa u svim pravcima...ne znam samo ko je od koga mnoga tehnicka rjesenja kopiro...
dalje, VR6Boki, radi se o serijskim modelima, tako da je konkurent ovog BMW-a S600, a ne AMG verzija...
BMW-u ne treba M verzija, jer je ovo auto za putnike, tako da sad neke posebne verzije nisu potrebne...

toliko od mene...
 
Član
merc bmw pitanje ukusa o kojem se ne treba raspravljati neko voli plave a neko crne :icon_smile: sto se mene tice bmw je bmw nema dalje :icon_smile:
 
Član
ma pazi...tako i ja mislim, al me vise nerviraju ove price...jbt ispade BMW nula...ku**u ne valja, a Mercedes je za 10...
***** ga, svako ima svoj ukus, obje marke se dobro prodaju, i uvijek su po prodaji veoma blizu...
al naravno uvijek mora rasprava oko ovog bit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top