Rukavica bačena S-klasi

Rukavica bačena S-klasi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zaboravio sam dopisati, ne ni ja ne mislim da je ovo lose auto, super je to auto ali nekako svake godine me BMW sve vise razocara, ja se bar sjecam kad je predstavljena trica E46, znaci bilo je aj zdravo nema dalje, skini sve postere iz sobe ima mjesto na zidu samo za jednog.... a danas nidje veze, isti interijer kao u E46, dizajn neki svemirski kineski, nema tu neku draz koju je prije imao, harizmu, eleganciju, jednostavno vise nije to to.... bar je to moje misljenje.
 
Član
ma nisam ja nista za to reko...nisam ni ja najodusevljeniji novim BMW-ovim modelima...al nisam ni Mercedesovim, ni Audijevim...
vise me recimo fasciniraju novi Opeli, Citroeni...
fazon je sto je Mercedes nekad imao stvarno sta pokazat...imali su ono nesto...al danas, ovo nije ni blizu onom nekadasnjem mercedesu...
al dzaba, ima svakakvih ljudi, pa to ne zele priznat...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
dalje, VR6Boki, radi se o serijskim modelima, tako da je konkurent ovog BMW-a S600, a ne AMG verzija... BMW-u ne treba M verzija, jer je ovo auto za putnike, tako da sad neke posebne verzije nisu potrebne...

Pa sta je S65 AMG neg serijski automobil :D

Vazda nadjes neko opravdanje za BMW, pa makar i naopako...

I faya, Mercedes je i danas Mercedes. Ljudi vole pricat price svakakve, al cim ti sjednes u jednog GLK, odmah ti je jasno zasto je on skoro duplo skuplji od recimo, Ford Kuge. Tu su negdje dimenzije i tako to, al su to dva razlicita svijeta... Mecka je i danas Mecka.
 
Član
znam ja...sjeo sam u novu E klasu...i hajd dobar je...nisam ja reko ne valja...super auto...
al recimo, poslije njega sjeo u Hondu i zaboravio na Mercedesa...
tako da...meni se samom ne svidjaju novi Mercedesi unutra...ne kazem da ne valjaju, al ima auta boljih dosta...
jedini koji mi se bas svidio pravo, je stari G klasa (onaj kockasti)...al vidi se da je stari...

i da zaboravih...AMG je mercedesov sportski odjel, tako da to nije serijski...oni su u klasi s BMW-ovim Motorsport odjelom...e posto BMW nema M verziju sedmice, ipak se gleda po zapremini...
i sta hoces vise, 6.0 obojica, twin turbo...to sto je BMW uspio izvuc malo vise i bolje iz motora je druga prica...
 
Član
Ma ti samo sjedi u SLR a pa ces znat sta je mecka :D
Ni jedan BMW , Ferrari , Porsche ni jedno drugo sportsko auto mu nije ravno :icon_biggrin: , to sto se tice ovi sportskih , a ova veca klasa kao S klasa je nevjerovatna sto se tice svega dizajna preformansi udobnosti , ma svega ....
i BMW je odlicno auto ali po meni jos ni jednom nije bio ispred Mercedesa nit ce bit uvijek 2 mjeto koje je i zasluzeno :D

:icon_exclaim:
 
Početnik
0g1 je napisao(la):
Ma ti samo sjedi u SLR a pa ces znat sta je mecka :D
Ni jedan BMW , Ferrari , Porsche ni jedno drugo sportsko auto mu nije ravno :icon_biggrin: , to sto se tice ovi sportskih , a ova veca klasa kao S klasa je nevjerovatna sto se tice svega dizajna preformansi udobnosti , ma svega ....
i BMW je odlicno auto ali po meni jos ni jednom nije bio ispred Mercedesa nit ce bit uvijek 2 mjeto koje je i zasluzeno :D

:icon_exclaim:


tako je...:lol::lol::lol::smajli17::smajli17:

neka si im ocito bukvicu...:lol::lol:

trebao si i ranije..:D
 
Član
0g1 je napisao(la):
Ma ti samo sjedi u SLR a pa ces znat sta je mecka :D
Ni jedan BMW , Ferrari , Porsche ni jedno drugo sportsko auto mu nije ravno :icon_biggrin: , to sto se tice ovi sportskih , a ova veca klasa kao S klasa je nevjerovatna sto se tice svega dizajna preformansi udobnosti , ma svega ....
i BMW je odlicno auto ali po meni jos ni jednom nije bio ispred Mercedesa nit ce bit uvijek 2 mjeto koje je i zasluzeno :D

:icon_exclaim:
a ti si sigurno sjeo i u SLR-a i u svakog tog BMW-a, i u Ferrarija...pa da mozes rec

evo ja pricam u sta sam sjedo, i sta mi se vise svidjelo...

i nadji malo testova C63 AMG vs. M3
nadji E63 AMG vs. M5...
nadji vremena na stazi i zajebancije...malo procackaj po Top Gearu, pa skontaj...
jednu lijepu recenicu je reko Jeremy Clarkson jednom...samo jedan pravi sportas je M3, ovo su sve njegove dobre kopije (mislio na Mercedesa i Audija)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top