RUČNI RAD 3

RUČNI RAD 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
da, vec rekoh da je bas kukavicki obrisati dati glas... to je kao da sam po onome sto radis pose***, da ne lajem... mrzim prevrtljivce...

ja svoju nulu vracam u plus...
 
Član
ma ti si ba rodjace pisao da su to tvoji crtezi nakon nekih "vjezbi" trebao si napisati u cemu je fazon sam si kriv
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ma ti si ba rodjace pisao da su to tvoji crtezi nakon nekih "vjezbi" trebao si napisati u cemu je fazon sam si kriv

ne ne
napisao sam "NAKON PUNO VJEŽBE I TRUDA STIGLI SU I REZULTATI"
vidiš li ti tu igdje moji crteži
 
Član
nodiash je napisao(la):
dosadni ste vise oko ovog...daj nek neko zakljuca ovu temu zivi bili...

:cool:

brisanje reputacije je isto kao naknadno editovanje postova.. nista neobicno u ovom svijetu..
 
Član
edoze je napisao(la):
d1x1 je napisao(la):
1.ja nigdje nisam rekao da su ovi crteži moji dizajni
2.tačno je da ja ovo nisam osmislio već sam skinuo a ne ukrao ove radove
4.ali snosim 90% krivice što nisam pojasnio al jbg nisam mislio da ovdje ima ovoliko osoba koje žude da nekog izofiraju što je nemoguće bar što se mene tiče a igy onaj post što sam prepravio i napisao "samo vježbe"
to je brate bila čista ironija jer nisam ovo dizajnirao al  valjda je pojedincima to bio "nitro" da budu privatni detektivi.
5.hvala svim dušebrižnicima na podršci i na utrošenom vremenu tražeći ove crteže....povrijedili ste mi osjećanja stvarno


1.kad smo te pitali kako uspijevas ovo napisao si da si dobio neki kit za crtanje,kasnije prepravio post i napisao samo vjezba,znaci nisi htio priznat da su tudji radovi
2.skidanje=kradja u ovom slucaju,bar po mom misljenju,jer ovo nije radio neki fotograf koji je dosao i opucao par slika da promovise auto,nego ljudi koji su se namucili da ovo urade,i nda ti,ili takvi kao ti dodju,skinu,i postave na forum "bez objasnjenja" i mi sve blenemo,wooow,kako je dobar,premocno ti je ovo i tome slicno...da si napisao da su tudji radovi ovo gore bi mogao zaboravit,jer bi bilo ok
4.to smo radili zato sto smo sumnjali u tebe,jer ono,"imas" ovoliko radova a nijedan nisi postavio ranije i onda boom,30 komada,malo previse
to se ne bi desilo da si rekao da nisu tvoji
5.ako sam ja izvini,al si sam kriv za to

1.JA SAM NAPISAO ZAŠTO SAM PREPRAVIO POST
2.OVO NIJE KRAĐA PRIJATELJ A EVO I ZAŠTO.
DA SU OVE SLIKE BILE ZAŠTIĆENE AUTORSKIM PRAVIMA ILI PATENTIRANI U TOM SLUČAJU DA SAM IH SKINUO I KORISTIO U LIČNE SVRHE BEZ DOZVOLE AUTORA ONDA BI BILIA KRAĐA.
ALI NIJE JER SU RADOVI BILI IZLOŽENI ZA MASOVNU UPORABU I KORIŠĆENJE
NPR.
I-RECIMO NEKO OVDJE IZLOŽI CRTEŽ JA GA SKINEM URADIM NA SVOJ NAČIN I POKAŽEM TAJ LIK SE MOŽE BUNITI ALI TO JE KRAĐA U NJEGOVIM OČIMA JAR KAD POSTAVIŠ NEŠTO NA NET BEZ NAVEDENE ZAŠTITE TO HTI TI ILI NE POSTAJE AUTOMATSKI I TUĐE.
II-A KADA BIH KORISTIO IME BHTUNING KOJE JE ZAŠTIĆENO AUTORSKIM PRAVIMA U LIČNE SVRHE I PROMOCIJU BEZ ODOBRENJA ONDA JE KRAĐA.
3.AL ZAŠTO SE NIJE SAMO MOGLO REĆI "NISU TVOJI","NE VJERUJEM TI"...
A NE GLUMITI NEKE DETEKTIVE I TROŠITI I SEBI I MENI VRIJEME.
4.MENI NIŠA NISI KRIV NI TI NI DRUGI JER FALA BOGU NE ZAVISIM NI OD TEBE NI OD DRUGIH AL SI JEDAN OD KRIVACA ZA OVOLIKU BESPOTREBNU I GLUPU RASPREVU.
 
Početnik
hoce li ko kupit' jeftino hepo kockica? ostalo meni u garazi od rostilja, pa rekoh da podijelim... dacu jeftino hahahahahaaha

ah, da, a izdajem i garazu... eno je na slatini, dupla... :lol::lol::lol:
 
glupost!

d1x1 : druze jbg vec sam par puta sudjelovao u ovakvim thread-ovima gdje lik koji je provaljen pokusava skinuti ljagu sa sebe.i mogu ti reci nisi nista mastovijtiji od ostalih.

d1x1 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
ma ti si ba rodjace pisao da su to tvoji crtezi nakon nekih "vjezbi" trebao si napisati u cemu je fazon sam si kriv

ne ne
napisao sam "NAKON PUNO VJEŽBE I TRUDA STIGLI SU I REZULTATI"
vidiš li ti tu igdje moji crteži

Jebi ga sad!

Kad neko otvori temu,postavi 10 radova i kaze,citiram "nakon puno vjezbe i truda stigli su rezulatati" svako normalan ce pomisliti da ih je autor teme radio.

da ne spominjem onaj (editovani) post u kojem na pitanje "kako si ovo uradio" ti odgovaras sa "pa dobio sam neku opremu za dizajniranje pa sam malo probao",daj ba iliti giv mi a brejk!:D
 
Član
joj jes posto offtopicarski post hehehehe

et da se i ja upisem, juce bio sa rodjakom na kafi i on igra kladionicu i pita hocul i ja. i et beze odigram i zaheba me samo lyon heheheh

ev i slike
f_DSC0070111m_0705306.jpg
 
Član
hehehhe, pa bilosto pocela tj. nastavila offtopicarit, pa reko da se i ja nadodam hehehhe
jes vidio peha, bem ti lyon :D heheh
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
hehehhe, pa bilosto pocela tj. nastavila offtopicarit, pa reko da se i ja nadodam hehehhe
cuuuuuuuuuj, nu... et, opet ja kriva za nesto... a ja prva rekla nemojte covjeka odmah lincovat, mozda je precrtavao... aaaaaaaaaaaaaa

os' i ti hepo kockica hahahahahaahahah
 
Član
d1x1 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ak si ukro sram te bilo,ak si radio svaka cast;)

HAHAHAH UKRO NISAM RADIO JESAM
DOBIO SAM NEKAKAV CRTAĆI PRIBOR ZA DIZAJNIRANJE PA PROBAO

Dodjes na forum, postavis neke crteze, kazes da si ih ti radio i kad te uhvate u lazi, onda pocnes da izmisljas price i napadas ove sto su te provalili, kao krivi su ti jer nisu bili dovoljno glupi da progutaju tvoje lazi....

Prije svega, mislim da je ovo jako jadno, iz ugla da neko dodje i prosipa lazi po forumu, odnosno svjesno zeli praviti budale od ostalih clanova foruma... Na to bi trebale ici odredjene sankcije...

Mozes se ti pravdati koliko hoces, ali dovoljno je ocito da si ove radove htio prikazati kao svoje, ali si ostavljao malo lufta u nedorecenim postovima, ako te uhvate, da imas neku slamku spasa...

Najjace uvjek dolazi na kraju, a to su tvoja opravdanja... Ako vec nesto sam radis, tj. crtas, onda bi bilo ok da si to postavio na forum... Ne mozes smatrati svojim radom, ako uzmes neciji crtez i promjenis mu tablice u PS-u....

Ja ne znam koliko treba biti slijep, da poslije par tvojih postova ne shvatis tvoju namjeru... Ali slobodno ti nastavi da citiras kako nigdje nisi napisao da su to tvoji radovi, da su svi ostali retardirani jer su to pomislili, pa kako su samo mogli, a ti si toliko jasno napisao da si na ovim autima samo tablice mjenjao....:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top