rucke od mk3 na mk2

rucke od mk3 na mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
GOLF TZ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
ma nisu teske prepravke,kad otvoris snaces se,samo stari cilindar ubacis da imas isti kljuc,a ja sam uzimao ovdje na buvljaku kod onog covjeka sto nema noge,on ti ima tih sitnica;)

jesu li to nove ili polovne....ja mozda odem na otpad po originale.....i jel od mk3 imaju onu malu rucicu unutra....sto se u mk2 mora pritisnuti

nema nikakve rucice,nego samo jedna koja se povuce i vrata se otvore,a ove su ti nove ali nisu org.al eto mene sluze vec dugo vremena...

slikat cu ti ja na svom golfu pa postavit ovdje ak hoces
 
Član
Nexus je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
ma nisu teske prepravke,kad otvoris snaces se,samo stari cilindar ubacis da imas isti kljuc,a ja sam uzimao ovdje na buvljaku kod onog covjeka sto nema noge,on ti ima tih sitnica;)

jesu li to nove ili polovne....ja mozda odem na otpad po originale.....i jel od mk3 imaju onu malu rucicu unutra....sto se u mk2 mora pritisnuti

nema nikakve rucice,nego samo jedna koja se povuce i vrata se otvore,a ove su ti nove ali nisu org.al eto mene sluze vec dugo vremena...

pa da li je bolje da uzmem te na buvljaku ili one na otpadu...ja bi origigi....ipak je original kvalitet.....
 
to je sad na tebi da odlucis,hoces li origigi ili ove kopije,zna se sta je bolje,al et ;)
nexus de slikaj to da vidimo kako izgleda kod tebe :icon_rolleyes:

ev kako izgleda kad se od audia ubacuje steka(prednja vrata),zadnja su zatvorena

168e90o.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
to je sad na tebi da odlucis,hoces li origigi ili ove kopije,zna se sta je bolje,al et ;)
nexus de slikaj to da vidimo kako izgleda kod tebe :icon_rolleyes:

ev kako izgleda kad se od audia ubacuje steka(prednja vrata),zadnja su zatvorena

168e90o.jpg
pa gdje ti nadjes ovolike slike.....ovaj je rezo lim koliko ja vidim kad je ubacivo ove sa audija....jeste lijepo sto jes jes....al mi se ne rezu vrata jos....od auta...nexus imali dje tvojih slika od rucki......
 
Član
Hajde Nexus postavi slike da vidim i ja kako te rucke ubaciti,i ja sam mislio na svog golfa ubaciti od golfa 3!;)
 
Član
e jarane vidi se...nemas potrebe silaziti...samo jedan savjet ofarbaj te celicare nesto na noketov fazon ono crveni rub i crna felga ja juce radio dobro ispalo...
 
Legend
ma konto sam nesto tako,ako se ne nadju nikakve felgice;)
ugl eto vidis ove steke ljepse izgledaju od onih od cvaje barem meni:cool:
 
Član
Zna li neko ima li gdje na internetu kakvo slikovito uputstvo za prepravku brava od golfa 3 na golf 2?
 
Član
Nexus je napisao(la):
ma konto sam nesto tako,ako se ne nadju nikakve felgice;)
ugl eto vidis ove steke ljepse izgledaju od onih od cvaje barem meni:cool:

jes jes a evo ti kako izgledaju felge sto sam ja uradio....za pocetak dok se ne nadju neke druge dobre su i ove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top