rucke od mk3 na mk2

rucke od mk3 na mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto mi se ne svidjaju rucke od golfa mk2 planirao sam da stavim neke bolje...naprimjer od mk3....jel to neki problem zamjeniti......i kakva su vasa iskustva s tim....
 
Član
stavi sa audija 80 (jaje)
vidjao sam na dosta golfova,extra izgleda
znam da ima nekih prepravki i oko njih,nije bas "saraf na saraf"
 
Član
edoze je napisao(la):
stavi sa audija 80 (jaje)
vidjao sam na dosta golfova,extra izgleda
znam da ima nekih prepravki i oko njih,nije bas "saraf na saraf"

ok razmislicu i oko tog....imali jos kakvih prijedloga sa kojeg auta da stavim rucke na mk2....koje se najbolje uklapaju.....

najvise sam citao da stavvljaju sa mk3...pa neznam

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
ovdje kod nas imaju kao one fabricke,znaci nema prepravki samo ih zamjenis i kad uhvatis nema one kvakice,neg cijelu steku vuces,kao na golf 4 recimo...
pa vidi potrazi to negdje :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ovdje kod nas imaju kao one fabricke,znaci nema prepravki samo ih zamjenis i kad uhvatis nema one kvakice,neg cijelu steku vuces,kao na golf 4 recimo...
pa vidi potrazi to negdje :icon_rolleyes:

gdje kod vas to ima da se kupi?????
 
u Zenici na buvljoj pijaci (buvljaku)
ne vjerujem da su Njemacka proizvodnja,ali momak koji je to sebi ugradjivao kaze da je zadovoljan...
e sad posto ovi nabavljaju robu na koridoru,trebalo bi da ima tamo i da je jeftinije ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
u Zenici na buvljoj pijaci (buvljaku)
ne vjerujem da su Njemacka proizvodnja,ali momak koji je to sebi ugradjivao kaze da je zadovoljan...
e sad posto ovi nabavljaju robu na koridoru,trebalo bi da ima tamo i da je jeftinije ;)

kojem koridoru.....i znas li koliko je to para
 
pa koridor kod Brckog,a on je mjenjao i one kockice na vratima,ne znam kako se zove to,ono sto se hvata za stok kad zatvoris vrata :D
i izaslo ga 40-50 KM nije vise sigurno,al za sve 4 vrata ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
pa koridor kod Brckog,a on je mjenjao i one kockice na vratima,ne znam kako se zove to,ono sto se hvata za stok kad zatvoris vrata :D
i izaslo ga 40-50 KM nije vise sigurno,al za sve 4 vrata ;)

ok oticu ja na koridor jedan dan a meni trebaju samo za dvoja vrata....al sta mislis ti kako je da se ugradi iz golfa mk3 ili sto je ovaj gore spominjo audi jaje....jer su u njih rucke lijepe..
 
nadjes neko auto na otpadu kod kojeg ti se svidjaju steke i uzmes brusilicu i oko steke izrezes kvadrat,znaci oko svake,tako da dobijes kocku i na njoj bravu...a na svom golfu izezes takav isti kvadrat i ostane ti rupa...i onda uzmes tu kocku od donora i uklapas na svog golfa,varis,farbas....komplikovano,al jbg cejf je cejf :cool:

ev nadjoh jednu sliku,steke od 3-ce
AD02_495BCDA9.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nadjes neko auto na otpadu kod kojeg ti se svidjaju steke i uzmes brusilicu i oko steke izrezes kvadrat,znaci oko svake,tako da dobijes kocku i na njoj bravu...a na svom golfu izezes takav isti kvadrat i ostane ti rupa...i onda uzmes tu kocku od donora i uklapas na svog golfa,varis,farbas....komplikovano,al jbg cejf je cejf :cool:

joj.....da mi je neku koja se najlakse uklapa....uz male neke popravke sarafanja.....vidicu ja ipak onda da odem na koridor ako je to tako za....ano napraviti...:icon_smile:
 
Legend
imam ja sam uzimo na pijaci od trice steke 10KM komad i duplo su kvalitetnije od onih za dvicu,evo vec 2 god nema nikakvih problema,samo zamijenis sve odgovara,jedino na prednjim vratima ima nekih minimalnih prepravki oko cilindra za kljuc,al uglavi se uglavnom...
 
Član
Nexus je napisao(la):
imam ja sam uzimo na pijaci od trice steke 10KM komad i duplo su kvalitetnije od onih za dvicu,evo vec 2 god nema nikakvih problema,samo zamijenis sve odgovara,jedino na prednjim vratima ima nekih minimalnih prepravki oko cilindra za kljuc,al uglavi se uglavnom...

na kojoj si pijaci uzeo jer vidim da si iz tuzle....meni trebaju samo za prednja vrata i jesu li teske te popravke...hocu li moci ja to da izvedem...????
 
Legend
ma nisu teske prepravke,kad otvoris snaces se,samo stari cilindar ubacis da imas isti kljuc,a ja sam uzimao ovdje na buvljaku kod onog covjeka sto nema noge,on ti ima tih sitnica;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
ma nisu teske prepravke,kad otvoris snaces se,samo stari cilindar ubacis da imas isti kljuc,a ja sam uzimao ovdje na buvljaku kod onog covjeka sto nema noge,on ti ima tih sitnica;)

jesu li to nove ili polovne....ja mozda odem na otpad po originale.....i jel od mk3 imaju onu malu rucicu unutra....sto se u mk2 mora pritisnuti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top