rucke od mk3 na mk2

rucke od mk3 na mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I kod mene su brave one od 10 km komad na fazon 3-ice,i to ti je druze najbolje rijesenje,a sto se tice prepravki pa samo stavis svoj cilindar i to ti je to,mozes i sam to odraditi......
 
Član
Luka01 je napisao(la):
I kod mene su brave one od 10 km komad na fazon 3-ice,i to ti je druze najbolje rijesenje,a sto se tice prepravki pa samo stavis svoj cilindar i to ti je to,mozes i sam to odraditi......

al jel izgled ostaje isti ili i izgled stave od 3 ice
 
Član
Druze izgled je kao u golfa 3 ali pase bez problema na tvoja vrata bez prepravki,samo izvadis svoj cilindar,a brava je na fazon samo da se povuce...sminka je prava ali nije bas neki kvalitet.....
 
Član
Jesu li to bas brave namjenjene za trojku, ili su napravljene fabricki za dvojku na fazon trojke?
 
Član
golff je napisao(la):
Jesu li to bas brave namjenjene za trojku, ili su napravljene fabricki za dvojku na fazon trojke?

kolko sam ja skonto napravljene za dvojku na fazon trojke....nevalja kvalitet.....bolje uzeti na otpadu od trojke i sarafati cijeli dan dok se ne uklopi...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
golff je napisao(la):
Jesu li to bas brave namjenjene za trojku, ili su napravljene fabricki za dvojku na fazon trojke?

kolko sam ja skonto napravljene za dvojku na fazon trojke....nevalja kvalitet.....bolje uzeti na otpadu od trojke i sarafati cijeli dan dok se ne uklopi...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:


Ako se mogu uklopiti bez rezanja,busenja.. originalne od trojke i ja bih njih prije uzeo nego ove sto su pravljene za dvojku!!
 
Član
golff je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
golff je napisao(la):
Jesu li to bas brave namjenjene za trojku, ili su napravljene fabricki za dvojku na fazon trojke?

kolko sam ja skonto napravljene za dvojku na fazon trojke....nevalja kvalitet.....bolje uzeti na otpadu od trojke i sarafati cijeli dan dok se ne uklopi...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:


Ako se mogu uklopiti bez rezanja,busenja.. originalne od trojke i ja bih njih prije uzeo nego ove sto su pravljene za dvojku!!

pa procitaj malo temu...kazu da moze od original trojke....al malo se treba uglaviti tvoj cilindar....i to samo da uglavis je problem...golf ko golf...ne rezes ne busis...samo sarafas...bolje uzeti original od trojke na otpadu za 15 maraka i sarafati 2 sata i budes rahat barem....a bog sami zna sta ce biti kad one stavis.....
 
Član
kupovo sam i ja te od 3 napravljene za 2 i nesvidjaju mi se i nece da se same vracaju kad otvoris vrata bar je tako u mene bilo imas na vwcc forumu steke za 2 pravi ih dvojka ko porseove steke i mislim da su oko 300 kuna pa vidi
 
Član
sinisa je napisao(la):
kupovo sam i ja te od 3 napravljene za 2 i nesvidjaju mi se i nece da se same vracaju kad otvoris vrata bar je tako u mene bilo imas na vwcc forumu steke za 2 pravi ih dvojka ko porseove steke i mislim da su oko 300 kuna pa vidi

jarane nebi dao 300 kuna za jednu steku.....ma kupicu ja na odpadu original od mk3 al pitanje jedno moze li i od mk4 jer su one meni bas lijepe.....i onda cu to nekako ustimati.....
 
Član
pa narode....jel bolje uzeti ove sto su pravljeni na principu g3 al za g2 ili je bolje uzeti sa g3 original.....:icon_question::icon_question:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pa narode....jel bolje uzeti ove sto su pravljeni na principu g3 al za g2 ili je bolje uzeti sa g3 original.....:icon_question::icon_question:

ne pasu ti orginal rucke od g3 na g2,kupi druge
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top