Road Rage ili vam ga "Bijes na cesti"

Road Rage ili vam ga "Bijes na cesti"

Nikad se u zivotu nisam potukao, nisam vala ni imao prilike, vjervatno sto sam celav, nosim trenerku i vozim crnog mercedesa:lol::lol::lol: (sala)

A sto se tice saobracaja, to je uglavon kresanje kompletnog zenskog roda od doticnog, i pun gas da pisnu gume, da se vidi da sam ljut :lol: i na tom se zavrsi:lol:
A i veoma tanki sam zivaca, svaka mi sitnica smeta, kad neko melja oce nece, skrece bez zmigavca.... a situacija koja dovodi do kljucanja je kad ti izleti pa vozi ko po jajima ili skrene nakon 50m, tu radi svirena dok se ne pregrije i ne promjeni zvuk:lol::lol: Kad bi se u toj situaciji napravio pametan pa izasao i prigovorio mi, e tad ne bi znao dje sam.... Vozim brze i po gradu i van grada, i uglavnom ako preticem i ako se ubacujem gledam da niko ne mora naglo kociti zbog mene i slicno, a vala kad neki se napravi pametan pa oce da se ubaci a ono nema ni 1m prostora, e tada samo gledam pravo u opste se ne obazirem, sto on mase i slicno. :lol:
Ovo sve gore ne vazi za zenski rod, njih pustam da predju i kad je za pjesake crveno:lol::lol:

p.s. kad bi samo znali u kakvoj su kondiciji nasi penzioneri, kad izletis iz krivine pod punim gasom, oni odma troskok prave, sve atlete jbt:lol:

NIKAD ali nikad ne bi prvi zapoceo, i gledao bi kako god da prodje bez toga, ali vala ne bi dao na sebe ili na nekog svog, da mi je iz oka ispao.
 
Jbte koje teme, Offtopic is still alive :D :lol:
Moj road rage se svodi an koju psovku, koje paljenje guma,
eto zanimljiva situacija ne jednom skretanju u 2 dana kocim
da ne udarim u vozila koja su meni oduzela prvenstvo,
otvoris prozor posaljes u p.m, on tebi mahne i gas.
bilo je slucajeva koje udari drugo vozilo napravi amterijalnu stetu
i oni mjesto da zovnu policiju da naplate stetu, naplate batinama.
prestizanja su slag na tortu, krene pa se uvali, krene pa prestize 16sekundi,
ima svega, lose se prestroji pa u po frke krene u tvoju traku, u saobracaju
treba sirom oci otrvoriti.
za situaciju iz prethodne teme, kriv si 100%, kad t5e neko krene prestizati
nema ubrzavavanja, ako te iznervira gas za njim i prestizi, eto ti si rodjaka ugrozio
sta bi tek ad je neko od forumasa bio, zgurao bi nas sa ceste :D
 
Super Moderator
Ja rijetko sviram ljudima i nerviram se kad sam u autu jbg sta bi desi se svakom da uleti u makaze.. ja naravno zakocim sklonim se skroz uz kraj il kad ne zurim ako vidim da se neko zalijepio iza dam mu zmigavac i pomaknem se uz kraj
A kad sam na motoru onda mi nije problem ni da mu nogom razbijem stop svjetlo i da mu sve po spisku ispsujem ako me ugrozi i tad bi se i potuko nije problem nek dobijem i batine
Imam priliku dosta auta da vozim pa vidim kako se prema tebi ponasaju i drugi ucesnici u saobracaju a i policija. Kad vozim neko normalno auto tipa focus sto najcesce vozim, znaju mi svirati iza mene ako usporim da zaobidjem rupu i slicno il psovati sigurno al mene to ne zanima ne gledam ih.. a kad vozim nekog dzipa (naravno ne vidi niko ko je u njemu) onda ne smiju svirati ni blicati i sklanjaju se s ceste, a i policija kad te zaustavi sve se nesto boji dok ne otvorim prozor i ne skuze da sam mlad i normalan neki momak.. Da mi neko presjece put i izidje da me tuce, jednostavno bi ga zaobisao :lol: kad bi stao pred auto krenuo bi na njeg pa nek ostane stajati ako je faca..jos pogotovo ako ih je vise pa nisam lud da izidjem, nek me stignu ako mogu. A s motorom kad na zadnjem krenes prema njemu tad svi bjeze..kako je s autom nemam pojma nisam probao
 
Član
A daj mi reci Suki kad je to tebe netko pretjecao a ti ga nisi snimio.... Jednostavno trebaš biti retardiran (ili žensko :icon_biggrin:) da neprimjetiš da te netko pokušava pretjecati.. To nije za batine, to je za električnu stolicu. Desilo mi se to jednom, i umalo nisam lika izgurao s ceste, udario sam ga (autom), čovjek mi se ispričao i sve 5, nikakvih nesuglasica dalje nije bilo!
 
Ne podrzavam nasilje,ali psovke koristim svakodnevno :icon_mad:
Pa kako ne bi? Prestrojim se danas za lijevo skretanje,a iza mene dzip prilazi sa moje desne strane i tako se prestrojava za lijevo :icon_eek:,ja vidim da se ne mogu ukljucit jer mi nije auto startno,ne moze ni on al posto je neki parajlija "on moze sve" i krenuo on,covjek prikoci da ga ne udari i on nekako prodje.Samo mi je zao sto je mama sjedila na suvozacevom mjestu pa nisam smio riskirat udes,jao kako bi ga nasuko isti titanik :icon_mad:

Inace prezirem seljacine za volanom,nema ni SSS,cijela carsija zna da lopov,prevarant i posto nije uspio u zivotu i nema cime privuci paznju,ukrade od nekog i onda on mangup parkira gdje hoce,prestroji se kako hoce,skrece bez zmigavca(eto pogledajte te ljude lafo mangupe,ni jedan ne daje zmigavac,al sta on zna sta je zmigavac kad je nepismen)

A kruzni tokovi u Zenici...?Nemoj,slomit cu tastaturu od muke :D
 
Član
Ja mislim da to ima do auta koje vozis i zavisi dali se vidis iza volana.
Armin drug po ovim citatima ti najgori za volanom totalni manijak:lol:
Ide to malo i s godinama kako staris sve vise ti svejedno normalno sto suki kaze neces dati na sebe:cool:
 
Član
Inače, iznervirati me je skoro pa nemoguće, a ako rijetki i uspiju u tome, sve zavisi od trenutnog raspoloženja.
U trenutku bih ga možda i pregazio autom, a u drugom bih se možda okrenuo i otišao bez da se raspravljam, a na uvrede možda ne bih ni reagovao.
Nikad ne znaš kakvog je raspoloženja drugi za volanom, ko zna koja ga muka muči, koliki je kredit, da li će biti plata, 'oće li mali popraviti ocjenu u školi, drogira li se, pije, puši (važi i za žensku djecu :D ), da li mu je žena "dala",...
 
Član
ja sam najgori od sve djece, i volim sto je to tako, totalni manijak i siledzija:D

ali da se zna ja ne nosim palicu u autu, niti bilo koje drugo hladno oruzje, jer mi ne treba. Prozvao me tu s pravom,i neka je. Ja sam mu napisao ono sto sam napisao, i opet bih mu isto ponovio, tako da ostavite malo Armina na miru, stuca mi se po cijeli dan:D
 
Član
Mene prezezno penzioneri,auto skole i zene za volanom ispizde, samo ih funo posaljem u pm i u manju obidjem i ja miran!:icon_smile:
 
Nisam dolazio u takve situacije ali da dođe do toga normalno da bih se branio , imam ključ od felgi kojeg koristim da ubjedim da sam ja upravu :D

Jedne prilike se vozim s drugom , koji je onako kao ormar , pa kad sjedne sa mnom u punta ja ne mogu šaltati kako treba.Ispred mene neko isto manje auto 3 osobe unutra i muče me s 40 km/h od Hotonja.Kako se penjemo prema Kobiljoj glavi gdje mogu preteći , vraćam u manju i izbacujem se i tek tad vidim da plavuša vozi i kako dolazim sa strane njenog auta , glupača daje gas i ne pušta , a sve vrijeme me patila s 40 km/h,da jos jednom dodam. Kad sam kreno prestizati nikog nije bilo u suprotnoj traci , ali kad sam dosao otprilike u ravan s njenim autom pojavila se hitna , da ne dužim u metar sam se mimoišao sa hitnom.

Jednostavno ne kontam takav sklop mozga , vjerovatno da je bio neko porodičan na mom mjestu i da je ugrozila život njega , djece i žene , mislim da bi joj taj neko prevrno ono hrđavo govno od auta.
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Nisam dolazio u takve situacije ali da dođe do toga normalno da bih se branio , imam ključ od felgi kojeg koristim da ubjedim da sam ja upravu :D

Jedne prilike se vozim s drugom , koji je onako kao ormar , pa kad sjedne sa mnom u punta ja ne mogu šaltati kako treba.Ispred mene neko isto manje auto 3 osobe unutra i muče me s 40 km/h od Hotonja.Kako se penjemo prema Kobiljoj glavi gdje mogu preteći , vraćam u manju i izbacujem se i tek tad vidim da plavuša vozi i kako dolazim sa strane njenog auta , glupača daje gas i ne pušta , a sve vrijeme me patila s 40 km/h,da jos jednom dodam. Kad sam kreno prestizati nikog nije bilo u suprotnoj traci , ali kad sam dosao otprilike u ravan s njenim autom pojavila se hitna , da ne dužim u metar sam se mimoišao sa hitnom.

Jednostavno ne kontam takav sklop mozga , vjerovatno da je bio neko porodičan na mom mjestu i da je ugrozila život njega , djece i žene , mislim da bi joj taj neko prevrno ono hrđavo go*no od auta.

Ta plavusa je komad budale kao i svi ostali koji isto ili slicno rade.
 
Član
Nisam za nasilje, al ovde ima smjesnih komentara, al nema veze, iznerviram se i svasta al da bi nekog vadio iz auta nebi, a i ove sipke, toljage i sl sto neki nosaju, neka ih, zlu ne trebalo, al isto tako ima ljudi koji znaju otet to isto pa te umeca tvojim metkom, zato bolje pamet u vugla:D nije tolko lose vrijeme kolko su ljudi losi, pa se ima briga kamaru, nije lako, svak je nervozan..
 
Član
Meni je bitno da se ja ispraznim, ako me dobro iznervira izvukao bih ga kroz prozor, kao što sam jednom uradio, pa me čovjek namlatio, ali nema veze, ja sam se ispuhao, i nije mi krivo.Ako sam iznerviran i na rusiju, i to bez čizama, golim rukama, pa ko koga :D
 
Član
ne kontam ove sto govore ja bi ga izvuko kroz prozor, ja bi ga isamaro, ma sipku i isprebijat... Pa brate mili koda nikad nisu u zivotu nekog u saobracaju ugrozili i sta su ovi trebali ubit Boga u njima. Ja sam nervozan za volan psujem sve po redu sviram al da izletim nekom iz auta nema potrebe, vec hvala Bogu nije me udario a i da jest ima policija pa nek rjesavaju. Ja znam koja budala sjedi za ovim volanom, al ne znam koja za drugim. ;)
 
Top