RIP Steve Jobs

RIP Steve Jobs

Član
trizex je napisao(la):
Lija je napisao(la):
jebo mater jeste mi vi ludi,i cime se nervirate i opterecujete,pa boli me qrc ako je umro,nit sam ga znao licno nit smo kad pili zaj pa da mi ga bude zao..Umro jbg boze moj sve nas to ceka ajd kad sam vec tu Rest In Peace

Da nije ljudi poput njega, vizionara, ljudsko drustvo bi jos sjedilo u pecinama oko vatre, i svadjali se oko toga ko ce dobiti koji komad mesa. I smanji malo psovanje po postovima, ruzno izgleda.

O yes!:cool:
 
Početnik
to nije razlog da ja njega sad trebam oplakivat i prepirat se sa nekim sta je on ucinio i zasto..Nemoj samo rec da je to on sve radio zbog NAS naroda obicnih smrtnika..;)
 
Član
Ma niko njega ovde neoplakuje, nego svi diskutuju o tome sta je on znacio za citav svijet i da je vise takvih ljudi u svim domenima zivot bi bio dosta kvalitetniji, nalazili bi se i lijekovi za bolesti koje su danas neizlijecive i sl.
A sto se tice obicnih smrtnika svi mogu nekada sebi priustiti Iphone koji je on projektovao!;)
 
Početnik
NeverMind je napisao(la):
Lija kako ti uspijes dokazati da si primitivac svakim drugim postom to je cudo jedno :icon_mad:

neki problem mozda.? to je samo tvoje misljenje i ja ga postujem iako je potpuno nebitno za mene,tako bi i ti trebao postovati moje misljenje,i nenazivati nekoga primitivcem,iako ga nikad nisi upoznao,to samo dokazujes sebe i sta si zapravo ti..
 
Član
Lija je napisao(la):
to nije razlog da ja njega sad trebam oplakivat i prepirat se sa nekim sta je on ucinio i zasto..Nemoj samo rec da je to on sve radio zbog NAS naroda obicnih smrtnika..;)

Naravno da je radio u svoju korist, ko ne misli na vlastitu egzistenciju je po meni budala. I u pravu si, nije razlog da oplakujes, i prepires, pa mi nije bas jasno sto si se javio onda ovdje, osim mozda da se namjerno svadjas s nekime?
 
Početnik
Ne nemam namjeru ni da se svadjam neznam odakle si to zakljucio al ajd..Nego procitao sam par postova prije gdje su se nesto prepirali sta je on zapravo znacio svijetu bla bla,pa sam se na to osvrnuo..A javio sam se da dam svoj komentar.?ili je to problem mozda,.?mozda moram misliti ko vecina.?
 
Član
Lija je napisao(la):
Ne nemam namjeru ni da se svadjam neznam odakle si to zakljucio al ajd..Nego procitao sam par postova prije gdje su se nesto prepirali sta je on zapravo znacio svijetu bla bla,pa sam se na to osvrnuo..A javio sam se da dam svoj komentar.?ili je to problem mozda,.?mozda moram misliti ko vecina.?

Ne, nego si sam napisao kako trebas "oplakivati, i prepirati se s nekim oko toga sta je on ucinio". Mani se te politike vise, svaki drug post ti je neka odbrana ljudskih prava, kako ti imas svoje misljenje, bas ja gledam kako je jaka cenzura ovog foruma, nista ne smijes napisat, hau jes nou :D

jebo mater jeste mi vi ludi,i cime se nervirate i opterecujete,pa boli me qrc ako je umro

Samo zato sto mozes, ne mora znaciti da MORAS pisati ovako - jebo mater, boli me ***** ako je umro, itd., kontas sad o cemu pricam? Nisam ja nikome ni uciteljica, ni lektor ovdje, al' neka kultura mora biti na ovom forumu.
 
Početnik
Tako reci,opomeni u vezi psovke,govora i OK..A ne nadovezivati se nesto na moje misljenje i to..Mada je to tako,ja sam vise puta bio banovan zbog neke uvrede,a i dr vrijedjaju pa prodju nekaznjeno..No nebitno ja samo kazem da se svi uvjek bune nesto zbog mog misljenja i pocinju neke svadje,tako je u vecini tema,zato kazem valjda moram misliti ko vecina pa cu onda biti OK..
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Da je bio Srbin zvao bi se Stevo Biznismen :icon_biggrin:
sad bi mogli u nedogled ovako ova onaj al nije nam t potrebno na forumu a ni ovako tu smo da se pomazemo a ne prepucavamo,mislim danisam lose nista mislio. RIP Steve
 
Početnik
lik je bio beskrupulozni biznismen,svi americki tajkuni su aktivni u "humanitarnom radu" jer im to dodje kao porezna olaksica i glupi dio javnisti(nazalost veeca vecina ljudi) pada na te folove, nije apple nikad nista revolucionarno uradio, sve to sto su napravili su ili ukradene ili otkupljene ideje ljudi koji imaju talenta. Vecina vas je na granici debilizma, ispranih mozgova, na nivou citaca ekspresa, ali ja sam veci debil sto se spustam na vas nivo. ;)
 
Član
319246_10150356579638703_845043702_8139347_787466048_n.jpg

Mislim da je svaka riječ suvišna...
Surovo istinito:icon_sad:
 
Član
Pretjerane reakcije sto ovdje tako i u Americi, smuci mi se kad vidim po youtube one levate sto se snimaju i stavljaju klipove kako umiru od tuge, placu tokom citavog klipa jer eto oni su vlasnici iPhone, iPada itd. pa im zao genija.
U svakom slucaju postujem sve sto je uradio Steve i hvala mu na tome ali pretjeruje se, R.I.P
335704_460s.jpg
 
Top