RIP Steve Jobs

RIP Steve Jobs

Član
ma hajde amerikanci sto ga spominju, nego i ovi nasi poceli, a mnogi ne znaju nista vise osim da je to ciko koji je izbacio iPhone, iPad, iPod. i kukaju ko da im je neko iz familije umro. ok je i postovati i sve, al nemojmo pretjerivat ni u cemu, pa tako ni u preseravanjima...
 
Član
Steta,covjek je bio genijalac, kazu da je imao para više nego americki buzet, ali eto imao je najgoru bolest i pored para nije se mogao izlijeciti!
Steta za tako velikog covjeka!
R.I.P
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma hajde amerikanci sto ga spominju, nego i ovi nasi poceli, a mnogi ne znaju nista vise osim da je to ciko koji je izbacio iPhone, iPad, iPod. i kukaju ko da im je neko iz familije umro. ok je i postovati i sve, al nemojmo pretjerivat ni u cemu, pa tako ni u preseravanjima...
i zapoceo eru PC, prvi uveo kontrole (mis), prvi uveo graficko sucelje na PC, prvi PC koji je mogao stati na normalan stol i koji je mogao kupiti normalan covjek... pa ti vidi ;) ima tu jos svega...
nije to samo pisljivi Iphone...
 
Član
Ma zao mi je covjeka,al eto da cijela tema nebude tmurna,svi cemo umrijeti jednog dana i niko nezna kad,doduse bio je znacajan covjek i relativno mlad.
 
Član
gaga je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma hajde amerikanci sto ga spominju, nego i ovi nasi poceli, a mnogi ne znaju nista vise osim da je to ciko koji je izbacio iPhone, iPad, iPod. i kukaju ko da im je neko iz familije umro. ok je i postovati i sve, al nemojmo pretjerivat ni u cemu, pa tako ni u preseravanjima...
i zapoceo eru PC, prvi uveo kontrole (mis), prvi uveo graficko sucelje na PC, prvi PC koji je mogao stati na normalan stol i koji je mogao kupiti normalan covjek... pa ti vidi ;) ima tu jos svega...
nije to samo pisljivi Iphone...

pa u tom grmu i lezi zec. mnogi od ovih sto ga oplakuju znaju samo ovo gore sto si ti boldirao u mom postu. to je i bila svrha mog posta. kukaju za njim, a ustvari nemaju pojma o njemu, nego eto ono furke radi da se ima sta pisat po fb-u. to mene nervira... ;)
 
Legend
genijalac je bio , zalosno jer to nisu neke godine , a sta je sve jos mogao da uradi...ali smrt je neizbjezna i ni milijarde mu nisu mogle pomoci
 
Početnik
jebo mater jeste mi vi ludi,i cime se nervirate i opterecujete,pa boli me qrc ako je umro,nit sam ga znao licno nit smo kad pili zaj pa da mi ga bude zao..Umro jbg boze moj sve nas to ceka ajd kad sam vec tu Rest In Peace
 
Član
Lija je napisao(la):
jebo mater jeste mi vi ludi,i cime se nervirate i opterecujete,pa boli me qrc ako je umro,nit sam ga znao licno nit smo kad pili zaj pa da mi ga bude zao..Umro jbg boze moj sve nas to ceka ajd kad sam vec tu Rest In Peace

Da nije ljudi poput njega, vizionara, ljudsko drustvo bi jos sjedilo u pecinama oko vatre, i svadjali se oko toga ko ce dobiti koji komad mesa. I smanji malo psovanje po postovima, ruzno izgleda.
 
Top